Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tuningolni/Újjáépíteni akarom...

Powerline94 kérdése:

Tuningolni/Újjáépíteni akarom az 1.1 Trabantomat Milyen Tuningolási tippeket ismertek vagy tudtok hozzá? Szerintetek sikerülne?

Figyelt kérdés
1 millából akarom kihozni de abba benne lenne motorfelújítástól egészen az lakatolásig és fényezés terpesztés hifi stb.
2011. dec. 23. 10:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
A mai autók pár év múlva ugyan ott fognak lenni mint most egy polszki ,trabi ,sokda ,akármi... Felesleges a mai modern autó ,rengeteg hibáik vannak amik még kiforratlanok, egy régi autónak tudjuk a hibáit amit egyszerűen lehet javítani OTTHON és nem költünk rá százezreket míg a mai autókon egy kis csavar miatt leeső külső tükörért tízezreket perkálunk.Semmivel sem biztonságosabb a mai autó, kétszer kéne meggondolni hogy száguldunk-e vagy normálisan közlekedünk . Ha az emberek ki tudják választni mi a jó nekik és normálisan vezetnek akkor nem lennének balesetek, de míg az emberek alá adják az ilyen olyan sport fokozatos meg streetracsinges utcai maszatokat addíg mindíg is lesz baleset.Bármelyik autóban meg lehet halni úgy int egy régebbiben . No elektronika ,no problem ;)
2011. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Gratulálok, hogy ennyi marhaságot össze tudtál hordani.

Majd egyszer, ha nagy leszel és lesz saját autód,

már másképpen fogod látni...


A kérdezőnek:

1 millából úgy tudsz a legegyszerűbben Trabantot tuningolni, hogy két dolgot lecserélsz rajta!

1. A motort!

2. A kasznit!

2011. dec. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Azért ezt te sem gondoltad komolyan hogy a mai autók nem biztonságosabbak a régieknél.Ha egy Trabi találkozik egy BMW,Audi,Volvo-val esetleg abból a Trabiból semmi nem marad,és amúgy hiába vigyázol te és nem száguldozol attól még mindíg lesznek olyan b@romarcúak akik igen.
2011. dec. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nincs mindenkinek pénze Audira, BMW-re esetleg Volvora. Bár az biztos hogy Trabantot én sem tuningolnék.
2011. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nekem sincs rá pénzem sőt Audi és BMW nem is kellene a Volvo-t bármikor elfogadnám amúgy meg Ford-om van ezeket az autónak csak példának hoztamm, hisz nem is olyan rég volt minden médiában az a baleset mikor az Audis ütközött egy régi Roverrel és konkrétan egy egész család meghalt a kocsiban.
2011. dec. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

kedves válaszoló: 12-26 00:58

Elhiheted hogy nagy vagyok ,van saját autóm a saját pénzemből nem hitelre és saját magam építettem meg!

Igaz hogy lada, de apám ebbe egy gyári motorból épített 1798ccm-es 4 fojtószelepes,sporttengellyel ellátott motor van 50-es rendszerrel,erősített kasztnival amihez jelenleg keresek egy turbó feltöltőt. És mielőtt a fogyasztásról beszélnénk, 7 liter mért adat ! És igen vannak egyedi megoldásaim az autóba építve amitől 60km/h ütközéskor garantáltan alig lesz baja ,nem mint a maiaknak amiknek a töréstesztjén 65km/h val csapják falhoz és szétzúzódik az egész eleje ;) .

2011. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
A régi autók a jók, főleg hogyha te magad épited át vagy tuningolod, mert eltudod mondani arrol az autórol, hogy azt a saját kezeddel csináltad, és minek az a sok számitógépes szar az autóba, az úton leáll nem tudsz vele semmit se csinálni, sőt nagyon drága a javittatás. Nekem is Ladám van, én épitettem át saját kezemmel, de mikor beleülök tudom, h soha nem hagy cserbe, ha mégis megállna az úton akkor helybe megtudom csinálni, és fillérekbe kerül a javitás, javittatás.
2011. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
Először legyen jól kilakatolva, aztán rakd rendbe műszakilag. Aztán jöhet a tuning.Nagyobb, szélesebb gumik alufelnikkel.Rakjál bele erősebb motort, jobb motor nélkül nem ér semmit. Át kéne alakitani hátsó kerék meghajtásura, az nagyon sokat számitana. Egy szuper festés nagyon feldobja a kocsit. Műszerfal átalakitás, sport kormány, verseny üllések.Központi zár, meg sok apróság is sokat számit.
2011. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
16#: Az igen:D Hogy csinálod nekem az 1.6-os Fordom ami hengerenkénti ijektoros fogyaszt vegyesbe 7-7.5-et:S
2011. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
*Injektor
2011. dec. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!