Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tuningolni/Újjáépíteni akarom...

Powerline94 kérdése:

Tuningolni/Újjáépíteni akarom az 1.1 Trabantomat Milyen Tuningolási tippeket ismertek vagy tudtok hozzá? Szerintetek sikerülne?

Figyelt kérdés
1 millából akarom kihozni de abba benne lenne motorfelújítástól egészen az lakatolásig és fényezés terpesztés hifi stb.
2011. dec. 23. 10:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
ajánlom hátsó hajtásra a lada hátsó hidat! Szélesebb is mint a trabié így nem kell nyomtávszélesítő ;) a rugótányérokat beljebb tudod hegeszteni ha akarod ! Úgy csináltam hogy egyel nagyobb főtengely van benne így nem kellett akkorát furatni(van benne egy kis csalás is és még kétszer nyomatékosabb lett) de mielőtt nekiláttam optimalizáltam a motort,égéstér átalakítás,csatornák polírozása ,fojtás eltüntetése.Egy két helyen könnyítés a motorban + alkatrészek polírozása, rengeteg munka volt vele de megérte. Gyorsuláson vertem vele a 325-ös turbó dízel és a 315-ös bmw-t. Szóval a trabantos kollégának is üzenem a motort minden féle tehertől meg kell menteni,szelephimbák polírozása ,grammolása (nem láttam még 1,1 trabi mociját de ha veztengelyes akkor sportot bele ;)
2011. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Srácok a kérdésemre összesen 3-4 komolyabb választ kaptam.

Amúgy meg én pénzem azt csinálok vele amit akarok. És csak azok írjanak már hozzá akik TRABANTOT tuningoltak saját kezűleg és értenek hozzá, nem a BWM AUDIS ÉS MERCEDES emberek véleményét kértem.. Meg ha valaki tudna nekem adni egy olyan Szakmai rajzot ahol Trabant meg Lada Teljes műszaki leírás van rajta. Tehát Csavartól-csavarig:) Ha van ilyen:P előre is THX

2011. dec. 30. 14:05
 23/31 anonim ***** válasza:
Hát autodata program esetleg amit az autószerelők használnak abban szerintem minden benne van.
2011. dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Volt egy olyna könyvünk régen aminek valami Trabant 601 szerkezeti és szerelési ismeretek vagy mi volt a címe. Abban minden lényeges benne volt. Kár, hogy elveszett.
2011. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
lada kézikönyvét ábrákkal meg néhány torrent oldalról le tudod szedni e-book formájában
2012. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
www.zsiguli.hu itt sokmindent megtalálsz.
2012. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Kib@szott nagy felnik, morcosítás, angel eyes lamp(eredeti trabiformájú de szebb),NO new motor csakis original trabi motor csak 45-ös sportkipufogók és bersze motor tuning löket térfogat növelése stb , szép fényezés(matt vagy szinjátszós) , hátsó spoiler, terpesztés, leültetés( ne nagyon mert városban nem jo ha fennakadsz, és kasztni merevítés elöl oldalt és hátül. Nekem tuti bejönne!!! Go Trabi Go :P
2012. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én IFA motort tennék bele. Kék IFA-ból.
2012. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
XD
2012. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
engem inkább demotivál, hogy vannak olyan emberek akik egy millió forintot képesek egy trabantra költeni, de hát mindenki úgy veri el a pénzét ahogy akarja:D főleg ha anyu adta:D
2014. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!