Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zajos hidrotőkével mit lehet...

Zajos hidrotőkével mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Kicseréltetni vagy javíttatni?Ez árban hogy néz ki kb egy H Astránál?

Ha nem csinálok vele semmit,okozhat bajt?


2012. márc. 12. 14:58
1 2
 11/13 Müller Petyka válasza:
Hello.jesszusom...ezek a válaszok atyaég.pár dolgot kellene tisztázni!higító?NE!szétold mindent igaz pucol is de csak szétszedett motornál jó ,mert a szimmeringeket is "kipucolja".a motormosót is ha összeöntjük a motorolajjal ,azt is le kell engedni!a sok piszokkal együtt!ha már csattog a tőke 2 variácó létezik!vagy csere vagy csere és vezérműtengely csere!ugyanis utóbbi is kopik a tőkékkel együt!üdv ui.házilag is könnyű kicserélni
2014. júl. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Vezérműtengely is csere mert együtt kopik a hidrotőkével...) Jól néznénk ki ha így lenne, bár elképzelhető hogy létezik ilyen sz@r autógyártó bár én nem ismerek ilyet.

A hidrotőke kupakja jóval puhább anyagból van mint a vezérműtengely bütykei direkt azért hogy az olcsó tőke kopjon s ne a drága főalkatrész. Másrészt a tőke nyomásszabályozó szelepe (golyóscsapágy) korrodál az olaj savasodása által és ha sokat áll az autó s ezért döglik meg. Ezért simán lehet hogy 50 ezer km alatt cserélni kell. Én így jártam. Sőt csere előtt az új utángyártott Topran tőkéket szétszedtem, a szelepgolyókat úgy ahogy van kicseréltem SKF-re. Így sokkal jobb és tovább bírja. Remélem legalábbis.

2017. szept. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 carr válasza:
2018. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!