Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Smart fortwo első autónak?...

Smart fortwo első autónak? Milyen szempontból jó?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
fogyasztás, parkolás.
2012. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Hát ha kis csaj lennék simán vennék egy fortwo-t! Kicsi, elég fürge, jól lehet vele parkolni és közlekedni a városban. 2 embernek nagy hely van, tényleg nagy! Merci gyártja, mondhatni hogy most már megbízható is az a kicsi kocsi.További előnye, hogy a fogyasztása nevetséges!

Hátránya, hogy a csomagtartó elég kicsi, hosszabb útra alkalmatlan, hangos.

Városba soha jobbat!


NICO

2012. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az alkatrész és szervízköltségeknek viszont járj utána, mert kis mérete ellenére prémium kategóriás autó. A gumi is elég ritka méret lehet rajta.

Ha sokat jársz városon kívül, akkor nem ajánlanám.

2012. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gondold át, hogy az a kicsi kocsi mennyire össze tud törni...
2012. máj. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Smart a kisautók közül kivételesen biztonságos, nagyon szilárd az utascellája. Városi sebességnél szerintem simán megvéd. Nagyobb tempónál nyilván kisebb az esély, hiszen ha nem is gyűrődik rád, akkor is sokkal nagyobb lassulást élsz át a rövid gyűrődő zóna miatt.

Ettől függetlenül én biztosan nem ilyet vennék első autónak.

2012. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A smart kivételesen tényleg biztonságos ,mert jól van megtervezve megépítve. Szilárd kis autó.

Előnyei közé tartozik a hogy könnyű vele parkolni meg jobb mint gyalogolni. Meg azért csak mercédesz..

Hátránya? Magához képest azért szerintem sokat fogyaszt és csak 2 személyes.

2012. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

JÓÓÓÓÓÓÓÓ !!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=ju6t-yyoU8s

2012. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az lehet hogy fogyasztásban és parkolásban jó, de én semmi szín alatt nem vennék ilyen kocsit. Egyrészt nem biztonságos, az egy dolog hogy masszív, meg erős váza van, de vékony mint a papír. Ha 50nel nekimegy valaki tuti lesz halálos áldozat benne. Szóval bele nem ülnék egy olyan trgacsba, akkor inkább veszek egy trabantot vagy egy simsont, nálam a biztonság az első.
2012. jún. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Nálam a biztonság az első" ez látszik is abból, hogy Simson-t, vagy Trabantot vennél:)
2012. jún. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!