Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális az ha valaki egy...

Normális az ha valaki egy Daewoo Matizzal száguldozik autóúton?

Figyelt kérdés

Tegnap a 4-es főúton egy nő egy kis retek 13-14 éves Matizzal száguldozott, előzött mindenkit. Apám nem szokott tökölni, de nem is megy úgy mint egy állat, jó néha a türelme neki is elfogy ha tökölnek, de nem száguld. Minket is beelőzött azzal a kis sz@r Daewooval.

Az autónk kb 2* akkora mint az övé, a motor is majdnem 2* akkora, a gumik is hatalmasak ahhoz képest, normális az olyan, aki ilyen sokkal nagyobb autókat is előzget egy Matizzal?


Egyébként mi kb 100-al biztos mentünk, ha beelőzött, akkor biztos padlógázzal ment, mert az a kis f.s biztos nem megy 130-tól többel...



2012. máj. 5. 06:13
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak országok ahol van úgymond olyan népszokás hogy a nagyobb , erősebb autókat előre engedik.Jártam Bulgáriában elég nagyon néztem amikor hátulról jött egy 750-es BMW és mindenki kicsit félre húzódott és előre engedte.
2012. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

Nem leszel sz@r ha egy 100-es Suzukival előzöl, de nem mindegy hogy hogyan. Ha egy 50-nel tökölőt előzöl oké, de ha valaki megy 90-100 körül, azt egy nagyon forgalmas úton nem nagyon kellene előzgetni... Amúgy is 90 a max. Meg az olyan idióták, akik egy nagyon törékeny gyenge kis kocsival előzgetnek, és mennek mint az állat, szinte tuti h meghalnak ha balesetet okoznak, aztán sok embernek meg azzal a tudattal kell majd együtt élnie, hogy pont abban a balesetben halt meg egy ember, amiben ő is benne volt, még akkor is egész életében kísérteni fogja, ha nem ő volt a tettes... Ezt tudom, mert sok ilyen ember van, aki nem tudta feldolgozni.


Fel kellene fogni, hogy ezek a kis pici törékeny autók városi 50-es közlekedésre vannak, nem főútvonali száguldozásra...

Egyébként visszatérve rád, lehet van egy Suzukid, de az is lehet, hogy az csak második kocsi. Annak a nőnek is lehet csak saját külön kocsija volt a Matiz, lehet van mellette még egy nagy családi autó sem. Szóval nem fikkantásra szántam a kérdést, csak nem értem az ilyen idiótákat, akik ilyen kocsikkal száguldoznak.

2012. máj. 5. 09:21
 23/52 A kérdező kommentje:

okoskám a hozzáállásával van baj a nőnek...

Egyébként meg nem engem előzött meg hanem apámat, és nem az enyém a 85 lovas kocsi, hanem az apámé.

Nekem kb 1,5 éve van jogsim, és egy 70LE-s autóm van, még csak mostanában kezdtem el előzgetni. Azért egy 1,5 éves jogsival nehogy már kocsisorokat előzzek... Egyébként meg apám is mondta h h.lye ez a nő?

Nem normális elmebeteg volt az a nő látszott rajta...


Egyébként ha egy A osztályos merciben ült volna, tuti hogy egyet értesz velem, mert sokak irigységből lenézik a drágább autósokat. Na most nekünk nincs merci, és nem is nézem le a merciset, ha pénze van miért ne vehetne olyan kocsit?

100% hogy régen lefikkantotta volna mindenki a nőt ha egy jobb autóban ül...

2012. máj. 5. 11:44
 24/52 anonim ***** válasza:
70%

"Nekem kb 1,5 éve van jogsim, és egy 70LE-s autóm van, még csak mostanában kezdtem el előzgetni. Azért egy 1,5 éves jogsival nehogy már kocsisorokat előzzek... "


Mondom én, hogy láma vagy ;)

2012. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 Napkiraly ***** válasza:
másfél éves jogsival főútvonalon kitettem a balindexet és csak pár kilométerrel arrébb fejeztem be a kocsisorelőzést :) Mondjuk a kérdezőnek van igaza, én csoda hogy élek még, 70 Le-s kocsival tényleg ésszel kell bánni.
2012. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:

utolsó előtti:

Nem vagyok láma, már előzgettem nem egyszer, és taptasztalat h gyenge nagyon még az 1.4-es is előzésre... Ráadásul az én autóm motorja tuti nyomatékosabb mint a Matizé.

2012. máj. 5. 14:24
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

90-100-al menő kocsisort, mi a francnak kell megelőzni?

Ezt nagyon nem értem.


Nem nyersz sokat időben, még a jogsidat, és az életedet is kockáztatod.

Ki tudja milyen kátyúk lehetnek ezeken az utakon, szétveri a futóművet, a felniket...

(szar utakon nem megyek gyorsabban 80-nál)


Van 200 lóerős autóm, de közúton nem használom ki.

Nem megyek barom módjára, és nem állatkodok vele.


Vannak ilyen hülyék akik kinyomják a tűzfalat, hogy megelőzzék azt a kocsisort, és csodálkoznak, hogy 12literes fogyasztása van egy 1,4-es autónak.


Nem kell foglalkozni az ilyenekkel, tarts mindig követési távoltásgot, próbálj dinamikusan közlekedni, betartani a sebességhatárt.

2012. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

én így szoktam általában menni, hogy betartom a szabályokat, max 100-al megyek ott ahol 90 a megengedett.


Mondom én az a nő nem normális, de mint írtam ő 800ccm-s matizal előzgetett kocsisort... Egy olyan autót tökre tropára vág ilyen manőverekkel...

2012. máj. 5. 14:34
 29/52 anonim ***** válasza:
0%

"betartom a szabályokat, max 100-al megyek ott ahol 90 a megengedett. "


Itt csak én érzek ellentmondást?

2012. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
nem pont 100-al megyek, csak 100 körül. Ha 5-8 km/h-val túlléped a 90-et, az még nem szabálysértés, az még megengedett. Amúgy nem erről szól a kérdés...
2012. máj. 5. 15:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!