Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vennétek helyemben?

Melyik autót vennétek helyemben?

Figyelt kérdés
Audi A7, BMW 6 Gran Coupé, Mercedes Benz CLS. A feleségemnek kellene, hogy a gyereket(2) tudja vinni iskolába, vásárolni menni. Nekem a Merci S-em van. Csak ez a három jöhet szóba, mivel kupé kinézetű "limuzint" szeretne ebből a 3 márkából. Eddig egy Maserati Quattroporte volt neki, de megunta, úgyhogy 35. születésnapjára kért ezek közül valamelyiket. Nekem a BMW a kedvenc márkám de a 6osba nincs TV (!), de az A7 nagyobb mint a 6, és a CLS a legszebb. Nem tudok dönteni hogy melyiket vegyem. Előre is köszi

2012. aug. 12. 15:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%
A sok Simson-os kérdés után jól jön egy ilyen...Pedig fantázia kérdés...Érdekes látni,ahogy egy szegény ember fantáziál.A gond az,hogy azt hiszi,a gazdagoknak ugyanolyan gondolkozásmenetük van,mint neki.Hát nem.Mert ha ugyanolyan lenne,nem lenne annyi pénzük.Tehát,Kedves Kérdező,hidd el,hogy egy Maserati-s nem is tudja,hogy létezik ez az oldal.S főleg nem itt kérdezősködik a babettások,f astrások ,2-es,3-as golfosok,simsonosok között...
2012. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
14-es, nagy vagy! :D Amúgy is messziről látszik hogy fake a kérdés.
2012. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Az hát, de akkor is a Bömöst. :D
2012. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező! Egy kérdés! így írtad, „gyereket(2)” vihesse iskolába. Namármost ez így azt jelentené hogy két éves a gyerek? Annyi idősen nem jár iskolába. Ha meg kettő darab gyerekre utal akkor pedig a gyerekeket a helyes előtte!
2012. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Két gyerek, elírtam
2012. aug. 12. 19:49
 16/27 anonim ***** válasza:
79%
De egyébként, hogy válaszoljak hasznosan is: Add el szépen a Maseratit az asszony segge alól és költözzetek el egy másfél szobás panel lakásba. Ha az asszony nem hagy el az első nap, akkor később, pár év múlva megérdemli a luxusautót :) Bírom az ilyen nagyzoló embereket. <3
2012. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
69%
Jah igen. A maserati eladása után, egy suzukit vegyetek :))
2012. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
ne egy Suzukit inkább 7-et. és akkor lehet menőzni hogy minden nap másik autóval jár.
2012. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

hát nekem ez elég gyanús kérdés, mintha kamu lenne...

de ha mégsem akkor Audi A7 3.0 TDI-vel a 313 lovas 650 Nm teljesítményűre gondoltam.

2012. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

jaaaj, imádom az ilyen műmájer kérdéseket! :DDD

csórika azt hiszi, h most mindenkinek esik az álla, és őt irigyli, míg a válaszolók azon százalékának, akinek több az IQja mint egy átlagos sültkrumplié, már rég rájött, h ez egy akkora kamu, mint az a 10 emeletes panel, amiben a kérdező lakik! :P


igen, nagyon valószínű, hogy akinek Maseratija van, az megunja, és inkább átül egy ilyen pórnépnek szánt autóba mint a Bömös vagy az Audi, netán a Merci... LOL

2012. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!