Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vennétek helyemben?

Melyik autót vennétek helyemben?

Figyelt kérdés
Audi A7, BMW 6 Gran Coupé, Mercedes Benz CLS. A feleségemnek kellene, hogy a gyereket(2) tudja vinni iskolába, vásárolni menni. Nekem a Merci S-em van. Csak ez a három jöhet szóba, mivel kupé kinézetű "limuzint" szeretne ebből a 3 márkából. Eddig egy Maserati Quattroporte volt neki, de megunta, úgyhogy 35. születésnapjára kért ezek közül valamelyiket. Nekem a BMW a kedvenc márkám de a 6osba nincs TV (!), de az A7 nagyobb mint a 6, és a CLS a legszebb. Nem tudok dönteni hogy melyiket vegyem. Előre is köszi

2012. aug. 12. 15:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező a 6.-on lakik egy tíz emeletes panelban, és nem hogy Suzukival, de BKV-val jár melóba.

Az ilyen kérdésekkel okoz magának boldogságot :D Hát tegye :D

2012. aug. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
a betyárját, hogy Neked milyen gondjaid vannak?!hát aki már unja a Maserati-t, akkor annak nem tudsz a kedvére tenni,legalább is egy darabig.de ha gondolod,havonta cserélgesd ezeket a márkákat,akkor talán izgalmasabb lesz a dolog! Porsche panamera turbót vegyél Neki,gondolom nem okoz problémát eme járgány megvásárlása...
2012. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%
Én nagyon szívesen segítenék a kérdés megválaszolásában, de most éppen az orosz polgárháborúról olvasok, illetve a forradalom előzményeiről.
2012. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

átveszem a maseratit Duzuki swiftért, ha gondolja az asszony ...

aztán, ha én is megunom, akkor visszacseréljük

na ???!!!!!

2012. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Egy kombi Volga, egy GAZ M24-es. Nagy férőhely, erős futóművek, stílusos, ráadásul a szomszédnak biztos nincs olyan! Ajánlom a későbbi, fekete műanyag hűtőrácsos modelleket, azok már a kilencvenes években készültek, már korszerűnek mondhatók. Egyendül azt nem tudom, kell-e tölteni hozzájuk tetraetil-adalékot a benzinkútnál...
2012. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
kiírta a válaszom?
2012. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Itt még senkinek nem esett le, hogy ez a kérdés kamu? A 20-as jól mondja.Inkább nem is elemezgetném ki a kérdést...

De mindenesetre az biztos, hogy egy családos ember (feltételezem hogy elfoglalt) nem itt kérdezősködik, hogy milyen autót vegyen. Ja és megkérdezném, hogy azóta mi lett az autóval?jól működik? Mert nem sokára veheted a következőt.4 év alatt lehet, hogy már neked is lett jogosítványod..

2017. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!