Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán szokás még...

Forgalmi vizsgán szokás még manapság is pénzt adni a vizsgabiztosnak?

Figyelt kérdés
Másképpen kifejezve, ha hibátlanul teljesítek a vizsgán, de nem adok pénzt, hány százalék hogy megbuktat?
2008. máj. 19. 13:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én 2004-ben vizsgáztam Egerben. Nem kellett semmit sem fizetnem a vizsgabiztosnak, volt ugyan pár hibám,de nem súlyosak és átmentem a vizsgán. Bár velem az oktató szórakozott, hogy belevitt mindenféle szar helyzetekbe az órákon és akkor mindig mondta hogy na akkor még veszünk 10 órát... és így februárban 86 levezetett órával mentem vizsgázni. Belőlem élt a télen (novembertől februárig), lett nagy rutinom, és átmentem a vizsgán.
2008. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

1995-ben szereztem meg a jogsimat. Egy fillert nem adtam senkinek a tandijon kivul. Hibatlanul nyomtam a gazt meg a feket es tekertem a kormanyt.

Nyugi.

2008. máj. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik itt mindenki hibátlanul vezet,csak egy picit nézzetek magtokba,biztos,hogy mindig mindenhol hibátlanul vezettek,főleg egy vizsgán?2 éve van jogsim,simán ment minden,de mikor egyedül kellet kimennem a forgalomba bizony észnél kellett lennem!Így is egy-egy koccanást ,kocsi meghuzást azért tudtam elkerülni mert a másik is segített és ott volt az őrangyalom is!Ha gondolod fizesd le a vizsgáztatót,de ha megvan a jogsid akkor már csak te vagy a felelős!Mindenkinek szép napot és sok szerencsét,mert arra is szükségünk van!!!
2008. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez sem a vizsgán, sem előtte nem fordult meg a fejemben. Mégcsak gondolatban sem jutottam arra az elhatározásra, hogy "így vizsgázzak."


Viszont Budapest környékén én is tudok olyan autósiskolát, ahova kétszer kell bemenni. Egyszer mikor beiratkozol és befizeted a tanfolyam "emelt költségét", meg egyszer, amikor mész aláírni a papírokat, a jelenléti ívet, a levezetett órákat igazoló kartont, stb. Közben sem kreszre, sem vizsgára nem kell elmenned...

És ami a legszebb az egészben, hogy B-n kívül, C, D, E és veszélyesanyag-szállításra is "leteheted" így a jogosítványod. Tehát "profi kamionsofőrt, buszvezetőket" is képeznek.

Ha valakinek megéri, tegye.

Ahogy egyik tanárom mondta: Ő addig vett órákat, míg azt nem mondta, hogy a három éves lányát biztonsággal be meri maga mellé ültetni.

2008. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem eszembe se jutott. a sikeres vizsga után az oktatónak adtam, aki viszont csodálkozott, mert (már) nem várta.
2009. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Csak a hülyék szoktak adni és kérdezni.

1. jól írja, aki ott akkor nem tudja elvezetni, az ne legyen autós.

2023. márc. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!