Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik budapesti bevásárlóközp...

Melyik budapesti bevásárlóközpont parkolójában van a legmagasabb hőmérséklet?

Figyelt kérdés

2012. dec. 19. 18:10
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Porszívózom, meg minden. az meg kissé szűkös lenne, ha végig a kocsiban lennék.
2012. dec. 19. 20:32
 12/26 A kérdező kommentje:
Egyébként inkább én szeretem takarítani a belsejét, azt nem bízom másra, egy cég se fogja olyan tisztára takarítani mint én szoktam 7 nagyjából 7 óra alatt.
2012. dec. 19. 20:33
 13/26 A kérdező kommentje:
7, nagyjából 8 óra alatt na
2012. dec. 19. 20:33
 14/26 A kérdező kommentje:
Am az arena ingyenes, oda megyek, az tök közel is van, köszönöm.
2012. dec. 19. 20:35
 15/26 anonim ***** válasza:
Mi télen az udvarban takarítjuk, porszívó + letörölgetés nagyjából 1 óra. Mit takarítasz te 6-8 órán keresztül??! Az ilyen nagytakarítás nem ér rá amikor megfelelő neked a kinti időjárás?
2012. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
8 óra alatt kárpitot lehet cserélni o.O
2012. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hacsak nem egy Roys Rolls a kérdéses autó. Azt én is ennyi ideig takarítanám. Bár akkor futná fűtött garázsra is.
2012. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Egy Mercedes-ről van szó


Egyébként 8 óra alatt kiszedek az égvilágon mindent a kocsiból, szerszámokat, egyéb kellékeket, szőnyegeket, kiporszívózom az egészet mindenütt, minden pici sarokba, akármiyen pici helyre bemegyek a különböző fejekkel, átporszívózom az üléseket, ülések alatt, kárpitokat, minden létező dolgot az utastérben, majd kárpittisztítóval az összes ülést fényesre tisztítom, majd még porvonzó hengerrel is átmegyek rajtuk és a belső kárpiton. A műszerfalalat mindenütt kefés fejjel szoktam, hogy a legkissebb résekből is kijöjjön a legapróbb pordarabka is. Ezután százaz törlőkendővel áttörlöm az egész autóbelsőt, műszerfalat, ajtót, kilincset, küszöböt, fejtámla tartó oszlopokat, kormányt, pedálokat, minden gombot külön-külön stb, mindent, majd antibakteriális fertőtlenítő kendővel is, majd ezután még műszerfalápolóval is megteszem ugyanezt az egész belsőn. Majd utána fényesítő bőrápolóval és puha törlőkendővel megint átmegyek az egész műszerfalon és az ajtókon. A kézzel varrott bőr műszerfal cérnáit is fényesre szoktam tisztítani. Ezután jönnek az ablakok. Nedves preventtel az összeset megtörlöm, belső tükröt, fedélzeti számítógépkijelzőt, rádió kijelzőt is. Kitakarítom a könyöktámasz mindkét rekeszét, a kesztyűtartót, az ajtók rekeszeit, az egyéb rekeszeket, mindent leápolok, lefertőtlenítek. Ezután a csomagtartóban ugyanezt, kiszedek mindent, porszívó, kárpittisztítás, a csomagtartó nagy kárpitját még ki is szoktam vasalni, kefélni és fényesítő vackokkal ragyogóvá tenni. Ezután a csomagtartó alatti, pótkerék részen is mindent kitörlök, fertőtlenítek, porszívózok, A csomagtér ajtó belsejét csak megszoktam részletesen törölni, zár részt, ilyesmit. Ezután visszarakodok, mindent a helyére és elmegyek az autómosóba. Így télen kivül nem én szoktam mosni.

2012. dec. 19. 21:32
 19/26 anonim ***** válasza:

Ez tuti kamu. Ilyen nincs.


A KÉZZEL VARROTT

2012. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
KORMÁNY CÉRNÁIT!
2012. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!