Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik budapesti bevásárlóközp...

Melyik budapesti bevásárlóközpont parkolójában van a legmagasabb hőmérséklet?

Figyelt kérdés

2012. dec. 19. 18:10
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Pedig a varrást is szépen végig szoktam törölni. Autó téren szeretek odafigyelni a legapróbb részletekre is, ez az igazság. Nem vagyok alapvetően tisztaság, meg rendmániás, csak az autózás számomra egy más világ, nagyon szeretem és jó úgy beleülni, hogy tényleg szép tiszta és remek illat árad mindenhonnan. Sokkal jobban a sajátomnak érzem és taszítónak tartok egy rendetlen, koszos, dohányfüssttől bűzlő autót. És itt nem a márkán, meg az értéken van a hangsúly. Nem új autóm van, de sokkal tisztább, mint rengeteg új autó.
2012. dec. 19. 22:05
 22/26 anonim ***** válasza:
Ember, idegrohamot kapnál, ha látnád, hogy néz ki pl a fűtéscsövek vagy a műszerfal belseje. Csak mondom. De tisztelem a kitartásod, valószínűleg én is jobban odafigyelnék az autóm belső tisztaságára, ha nem lennék kénytelen munkás ruhában is beleülni.
2012. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, eltudom képzelni. De akármennyire is szétkapom ilyenkor az autót, teljesen darabokra mégsem szedhetem. Amit elérek, az kórházi tisztaságú lesz. Most jöttem haza, 4 óra takarítás után, még megyek vissza, csak lezuhanyoztam, mert fáztam már. Eddig mindig csak tavasszal, nyáron, meg ősszel volt ennyire részletes nagytakarítás, ilyen évszakban a rendszeres hó, latyak, sár miatt csak részlegesen szoktam, meg hát korán világosodik, nem látszik úgysem a por, de ez a tél eléggé enyhe a havazást illetőleg és 21.-e után már hosszabbak lesznek a nappalok is. Egyébként mikor nekem kell piszkos ruhával beleülnöm, ráhúzok az ülésre egy olyan akármit... Amit a szerelők szoktak a szervizben, hogy ne legyen piszkos az ülés, ha arrébb kell állniuk a kocsival, vagy olyan a munka vele, amit az utastérben kell végezni.
2012. dec. 20. 12:41
 24/26 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen igaza van a kérdezőnek. Én a úgy szoktam cserélni a bőrüléseket, hogy egy egy bocit már eleve a kocsiban nevelek fel és ülésformájuk lesz. Gyakorlatilag a marhabőr belenő az autóba. Mielőtt kötekednének itt az emberek, eleve már a fabetétek is úgy készülnek, hogy a rózsafacserjét belenövesztem a karosszériaemelek közé.

Ez van na. Fűtött garázs kell na. Sok komolytalan ember.

2012. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem értem a kommented, ha esetleg lefordítanád, mit is akartál mondani. Köszönöm.


Egyébként végeztem, nagyon szép, jó illatú lett és nagyon-nagyon tiszta kivül-belül.


A jó indulatú kommenteket köszönöm, akik meg nem tudnak mást csak fikázni, kötekedni, azok kapcsoljanak tv-t és nézzenek híreket, hátha politika megy.

2012. dec. 20. 16:20
 26/26 anonim ***** válasza:
Ebédre babfőzeléket ettem, nem akarsz elvinni egy kis autózásra? Lenne friss babszaga a kocsidnak.
2012. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!