Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Horneten szeretnék...

Honda Horneten szeretnék fékbetéteket cserélni, hogy kell?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mint barmi mason. Nyereg le, betet ki, dugattyut megtisztitani visszanyomatni, uj betét szelet megcsiszolni, es vissza.
2013. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jól látom, pont egy hornet van a videóban:

http://www.youtube.com/watch?v=N6UaxIE_N8g


Megjegyzem, én sose szedem le a nyerget, hanem helyette a biztosító lemezt tekerem le, kiveszem a "vezető" tengelyt ( előttel leszedem a csapszeget).


Hátsó féknél macerásabb mert ott vannak biztosító rugók is.

2013. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam és még új az egész,ha tudnád részletesebben megköszönném.meg írták hogy csiszolni kell az új betét szélét!?
2013. febr. 14. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell csiszolni. A fékdugattyúkat kell visszatolni, mivel az önszabályozás következtében ( a betét kopás miatt ) ezek jobban ki vannak "nyomódva" és nem fognak az új betétek beférni. Ezeket semmiképpen sem olyan eszközzel tedd amivel kárt tudsz tenni bennük. Használj pl egy fa anyagú visszanyomót, esetleg alumíniumot. Egyébként az én motoromon kézzel is vissza tudtam nyomni a dugattyút, én egy szezonban többször is lepucolom a fékeket.
2013. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,meg van a holnapi melom.
2013. febr. 14. 18:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen motorolajat tegyek bele szerintetek?
2013. febr. 14. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyárilag előírtat lehetőleg...Amúgy Motul vagy Castrol a legjobb.
2013. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!