Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudok motort tartani amíg...

Nem tudok motort tartani amíg panelban lakom?

Figyelt kérdés
Minden álmom, hogy motorozhassak, de szüleimmel panelba költöztünk, amihez csak egy parkoló tartozik a ház előtt, vagyis nem tudnám fedett helyen tartani a motort. Nagyon kiláncolni sem tudom semmihez. Úgy ki lehet kötni, hogy ne tudjon mozogni, de nincs hozzárögzítve semmihez? És télen/esőben/hidegben mennyire árt neki ha kint van a szabadban (persze letakarva)?

2013. márc. 16. 00:44
 1/8 A kérdező kommentje:

Valamit kihagytam:

A csigajogsin azt írják, hogy 18 éves kortól megcsinálhatom az A2-es jogsit, ami 35kW-ig enged vezetni. Ha ezt letenném, akkor az első 125-ös után vehetnék egy 250-eset, és nem kéne 24 éves koromig várni. Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha csak az vaní rva hogy 35kW, akkor az már mindegy hogy 125-ös vagy 250-es ugye?


Ezt a 2 motort néztem ki, mint első motort, ebbena sorrendben:

[link]

[link]

2013. márc. 16. 01:11
 2/8 anonim ***** válasza:
De ennyiért vennél motort? Ha jó az anyagi helyzeted, inkább azt ajánlanám, hogy költözz albérletbe. Nem esne baja magától a motornak, de azért én mégse tárolnám a szabad ég alatt.. Azért az más mint egy autó.
2013. márc. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék albérletbe menni amíg nem végzek a sulival. Tudom, hogy más mint egy autó, de azt már nem lenne pénzem fenntartani, és jobban is megy a motorozás mint az autóvezetés, autóban furcsán érzem magam, mert nagy, nehezebben látok ki belőle.
2013. márc. 16. 01:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Értem, csak a motorral meg az a gond, hogyha pl. rossz az idő, te meg kezdőként nem használod, nem jó neki, ha végig kint rohad. Meg télen? Egy autót legalább bármikor lehet használni. Panelből amúgy sok van és sok féle. Merre felé laktok? Hatalmas különbségek vannak panel és panel között. A havannán én egy suzukit se mernék tartani, itt viszont ahol lakok egy Rolls-Royce-t is lehetne tartani, annyira nem kell feltöréstől, lopástól, rongálástól tartani. Ha biztonságos a környéked, arról a részről végül is tarthatsz motort, csak hát a rossz idő.!
2013. márc. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem fér be keresztbe pl. az autó elé beállítva a motor a garázsotokba?


Illetve akit én ismerem motorost panelből ő bérel pár sarokra egy fedett garázst a motorjának.

2013. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom paneltelepre a motort. Ismerősnek a Honda CB-jén ettek ittak, az ülésén nyomták el a csikket, stb. Nem egy kultúrnépség aki panelben lakik, a motorozás meg inkább luxus. Amíg gyerek vagy, ezeket ne erőltesd.
2013. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok ház aljában lehet bérelni saját tárolóhelységet, utána kell nézni a lehetőségeknek.


Ha van ilyen akkor pedig mindenképpen le kell cserélni a zárakat valami értelmesre, a motort pedig bent is leláncolni valami masszívabb lefolyócsőhöz ha van.

2013. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb szemet szúrna a motor bizonyos egyéneknek és előbb utóbb el is vinnék azt. :(

Ismerősnél garázsban valahol?

2013. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!