Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen márkájú autókat...

Ti milyen márkájú autókat kedveltek?

Figyelt kérdés
Itt most nem a vágyálmokról szól a kérdés, hanem, hogy melyik volt az a márka vagy típus, ami nagyon bejött nektek. Arra is kiterjedget a válasz, hogy mi az, amit nem vennétek még egyszer. Köszi.

2013. máj. 28. 16:03
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
49%

Én idős kocsikból csak németet vettem eddig, mind bejöttek (főleg Vw, de volt Opelem is).

Fiatalabbak közül inkább a japánok jönnek be, Toyota, Honda, és (még ha meglepő is) Suzuki.

2013. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
64%
Nekem legjobban az Audi, és különösen a Honda vált be eddig. A franciákkal van kisebb negatív tapasztalatom, azokat kétszer átgondolnám mielőtt vennék.
2013. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
50%

Toyota avensis,Toyota Land cruiser,Honda accord,suzuki swift,suzuki grand vitara,audi A6,WV passat,citruen c5,renault fluence,ford mondeo


Amit nem vennék BMW és opelt,de semmilyent maga ezek a márkák nem jönnek be ,de hát mindenkinek más tetszik és más az ízlése.

ja és a citruen c3 , mert nagyon csúnya szerintem

2013. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
38%

Audinál jobb nem létezik! Fordot is szeretem, Volkswagen szintén nagyon jó.

Amit nem vennék az Peugeot, Alfa Romeo, Lancia, Renault.

Szerintem a német autók a legjobbak, minőség, precizitás, technika és még sorolhatnám. Viszont a japánok is jók, de a japánok eléggé le vannak maradva a németektől beltérben felhasznált anyagokkal. Sokkal-sokkal minőségibb a német. Japánok erőssége a motor, de a németek ebben is jobbak szerintem. Most lehet elfogultnak tűnök, de ez így van.

2013. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

Nekem az Audi meg a BMW jön be nagyon, van is nekem mindkettőből.

Nagyon sok autóban ültem már, de számomra ez a két autó a tökéletes és ezek nyújtják számomra a megfelelő kényelmet és teljesitményt.

Nehogy azt higyje valaki, hogy milliárdos vagyok, egy E34-es BMW-ről és egy 2003-as Audi A4 1.9 TDI-ről van szó.

2013. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
45%
német, és abból is a bmw. de nem az újak, hanem a régebbiek.
2013. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
60%

Audi és az Alfa Romeo jön be nekem a legjobban.


Amit nem vennék:


-BMW: elismerem jó és minőségi de nem tetszenek, ezen kívül rengeteg cigány szállta meg a márkát


-Skoda: Az igazi proletár paraszt autó, biztosan nem kéne


-Mercedes: Formájuk ezeknek is igazán tetszik, túl öreges


-Opel, Suzuki se kellene

2013. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem itt néhányan nem értették a kérdést.

Olyan márkákról kérdezett a kérdező, ami már volt a válaszolónak és bejött. Ezért írta azt, hogy nem vágyálmokról szól, hanem azokról, amik bejöttek, vagyis már megvoltak.


Bejöttek és voltak, használtam őket:

Skoda: a Felicia régi, de megbízható volt, csak rohadós.

Opel: Az Astra F a 90'es évek elejéről igénytelen volt, trillió kilométerrel, ez is rohadós fajta, de már csak a kora és azmiatt, mert nem volt már egy sérülésmentes karosszéria eleme sem, egyszer szétment benne a vezérlés, de ezt is betudom a millióhoz közelítő km számnak.

Az Astra G megbízhatóan szolgált az eladhatósági lélektani 200e kilométeres határig, nálam 10 éves koráig makulátlan volt, se rozsda, se hiba, se olajzaba.

VW: A Passat B5, hasonló jókat tudok írni, mint az Astra Gről, csak a beltér valamivel jobban tetszett.

Peugeot: 406, beállhat az Opel és a VW mellé.

BMW: Régi e30, öreg volt már, néhol kikezdte az id vasfoga, a motorja se volt már makulátlan, de tipikusan az az autó, amelyik lógó béllel is elvisz a célodig ha törik, ha szakad. E90, az eddigi legjobb vezetési élmény, nem szervizigényes, nem rohadós, csak a külső nem annyira jön be, az E46 jobban tetszett, az újabb F30 még jobban.

Volt még Lada, Trabant, előbbit mindenki ismeri, utóbbi jó buliautó volt, amíg teljesen szét nem esett.


A keletiekből nem szívesen válogatnék, mert a dizájn nem az erősségük és a dízeleik se remekelnek, ismerős mazda 6osában 100 ezer km előtt volt motorcsere és állítólag nem kirívó eset. Az új Mazda 6ost már bevállalnám, az első keleti a szememben, ami dögös, karakteres dizájnnal van vértezve, erre váltanék is, ha beválik az új ígéretes dízel motorokkal. Az újabb Grand Vitara sem szégyenkezhet a külsőségekben, adnék neki esélyt, csak hát ott is azok a szörnyű dízel motorok.

A Citroen nem kedvencem, a dizájnjuk inkább taszít, mint megfog. A Fiatokról és az AlfaRomeókról nincs tapasztalatom csak hallok róluk olyanoktól akiknek volt vagy van és nem a legjobbakat.

Nem vennék még nagy amerikai autókat, mint pl a Chrysler, vagy Mustang, mire ideérnek, addigra túlárazottak, ahhoz képest mármár igénytelen a minőség, és a zabáló motorok miatt sem lennének ésszerű választások. Amerikába valók, ha ott élnék vennék, itt nem. Még sok márka van és tudnék írni, de legyen ennyi elég.

2013. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ. Ha van még valakinek véleménye, szívesen várom.
2013. máj. 28. 20:05
 10/47 anonim ***** válasza:
22%
NA MOST MIVAN AKKOR HA EGYÁLTALÁN NEM TETSZIK ABMV EZÉRT MUSZÁJ LEPONTOZNI MI ?
2013. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!