Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen márkájú autókat...

Ti milyen márkájú autókat kedveltek?

Figyelt kérdés
Itt most nem a vágyálmokról szól a kérdés, hanem, hogy melyik volt az a márka vagy típus, ami nagyon bejött nektek. Arra is kiterjedget a válasz, hogy mi az, amit nem vennétek még egyszer. Köszi.

2013. máj. 28. 16:03
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó annyira isteníted a német dízel motorokat mint ha azok annyira jók lennének csak nézd a híres Pd dízeleket.

Szóval nem kéne azért túlozni hogy menyire megbízhatók a német autók is.Csak annyira megbízhatók azok is amennyire a japán,francia,koreai modellek.Ugyanis minden márkánál előfordul hogy valakinek nem váll be egy adott márka de ez nem jelenti azt hogy a többi akkor xar.nekem japán kocsim van a fatinak is és az öcsémnek is semmi gond nincs a motorjával pedig 3-ból 2-tő dízel.Szóval ez ilyen formában nem igaz hogy a japán dízelmotorok xarok.

a belső dizájnra meg még annyit hogy ott van pl az új wolswagen passat az egész műszerfal tiszta műanyag az ajtó kárpittal együtt.De új bmv-nél is láttam ilyet hogy a belseje tiszta műanyag szóval nem kéne azért túlzásokba esni.

2013. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:

Nekem eddig volt:Ford,Nissan,Volvo,Alfa Romeo,Seat,Peugeot.

110 lóerőtől-250-ig.Mindegyiket szerettem.Voltak apró hibáik de alapjábavéve mind megbizható volt.Szerintem azért jött be nekem mindegyik mert nagyon figyeltem vásárláskor hogy jó,megkiméltet vegyek és aztán rendszeresen karban is tartottam mindet.Sokan irták előttem fogy francia,olaszt ne.Nekem egyáltalán nem voltak megbizhatatlanabbak mint a német,japán,svéd kocsijaim.Ez az én személyes tapasztalatom,nem üttem a hasamra hogy ezt meg azt ne,mert stb,stb.

2013. máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a BMW a sportos menettulajdonságok mellett használható beltérrel és elviselhető fenntartási költségekkel. Én is inkább a régieket kedvelem, ahogy VW technikákból is.

Macilaci ne háborogj, ha jól tudom, soha nem volt normális német autód, mégis ott fikázod, ahol tudod. Ezért vagy lepontozva, mert olyanokról mondasz véleményt, amiről fogalmad sincs.

2013. máj. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy azért pontoznak le, mert olyanokról mond valaki véleményt ami nincs. :( Én valós tapasztalataimat írtam le, mégis lepontoztak. Szerintem sértő sem volt (második válasz) Csak valakinek olyan beteg a lelkivilága, hogy nem bírja elviselni ha valakinek más a véleménye. Bizonyára az a baj, hogy azt írtam, hogy tapasztalataim alapján meggondolnám kétszer is, hogy vennék e franciát. Egyik autó a családban jelenleg is egy Peugeot (nem az első francia sem nekem sem a közeli családban), és szeretem. Kényelmes, jól megy, jól fel van szerelve. De állandóan van rajta mit csinálni, pedig csak 107e km van benne. Újkorában volt, hogy magától leállt a motor, már a központi szervízben is vizsgálták. Nem jöttek rá. végül kiderült, hogy beázik valami elektronika. Azt leszigetelték azóta jó. Nem nagy probléma, csak ugye, mikor előzés közben áll le alattad, az kicsit kellemetlen. De azóta is kellett már javítani a klimától kezdve, kuplung, meg EGR szelep, alromlott a fonyszórómosó, hátsó lámpa állandóan kiég benne, stb... most meg ereszti az olajat a szimeringnél vagy hol. Pedig vigyázok rá, más autóimmal sosem volt ennyi gond. Még a korábbi francia (citroén, renault) autóimmal sem, pedig azok sem voltak problémamentek. Szóval ez a véleményem és lehet lepontozni megint. (Igaz azt kell(ene) pontozni, hogy hasznos e a válasz, nem azt, hogy egyezik-e az érzékeny kis lelki világával valakinek -ez olyan gyerekes).
2013. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:

macilaci08

Hozzád ki szólt?

Neked elmentek otthonról. Nekem amikor a választ írtam úgy tűnt, hogy az utánad következő Audis pontozhatott le, mert neki is nullán állt a pontozó és neked is, a többieknek nem volt még értékelése. Aki lepontozott azok az Audisok. Itt többeknek az Audi a kedvenc. Neked BMWfóbiád van. Ha nem vetted észre más autóim is voltak, BMWben meg csak benzinesek. Na és ha nekem ez tetszik? És ha szerintem gyártanak béka kinézetű autókat a japók, és még van rossz tapasztalatom is, akkor mi van? Magánvélemény. Nem neked válaszoltam, hanem a kérdezőnek. Én beléd kötöttem? Ki vagy te, hogy osztod itt az észt?

Jobb lenne, ha visszafognád magad.

Most tényleg kapsz tőlem egy lefelé mutató kezet, csak ezért a megnyilvánulásodért.

2013. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
0%

Na és te kivagy, hogy osztod az észt ? Bagoly mondja verébnek !!!!!Amúgy meg nem osztottam az észt csak te leírtad a japán autókat mint ha azok annyira vackok lennének pedig a német gyártmányok sem jobbak én is csak a véleményemet írtam le a német gyártmányú autókról.Ez miért baj. De még én osztom az észt mi? Tipikus ha valaki az imádott német csodák ellen vall az már rögtön kötekszik és észt oszt, ellenben ha te kritizálod a japán autókat hogy ilyen xar meg rossz motort gyártanak az nem baj és te nem osztod az eszet mi? Röhej..Én is csak a véleményem írtam le a német gyártókról. Örülök hogy bosszankodsz rajta utolsó ez bizonyítja ,hogy igazam van!

Én is csak a véleményem mondtam el, hogy semmivel nem jobbak a német autók se az összes többi márkától de tudom fáj az igazság !!!

És nincs BMW fóbiám miért lenne egyszerűen csak nem tetszik egyik szériája sem na és mi van akkor?

Ez igaz az opelokra is .És miért mert az emberek többsége bmv vagy opelt akar és mind a kettő uncsii kinézetileg és beltérre is szóval én nem megyek a csürhe után.

Nyugodtan lehet lepontozni minden egyes piros kézzel csak megerősítitek az igazamat!!

Ja és csak az igazat írtam hogy a wolswagennél is és bmw bél is műanyagot használnak a műszerfalhoz és az ajtókárpithoz na ebben mi volt a lepontozni való? Ez az igazság.semmivel nem gyártanak minőségibb beltereket mint a japánok.Ha minőségi beltér kel abban a franciák a verhetetlenek ha mást nem is autó belsőket igen komfortosra szokták tervezni.Ez az igazság hiába fáj!!!!

2013. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
29%

Csak abban bízok, ami bevált, Audi, egy legendás márka.

A japán rizsrakéták még nem léteztek, amikor nyugaton már sorozatgyártásban voltak az automobilok. A keletiek úgy lopkodták és lopják a mai napig össze az ötleteket a nyugatiaktól, ehhez értenek.

A műanyag a rizskordélyoknál már minőségi anyagnak számít, a beltér sokszor vastag papírból van, amit bevonnak vékony poliuretánnal. Az alkatrészárak magasak. Szerelek japán autókat is, sajnos, onnan tudom. Egyedül a toyota tud valamit, az a japán bömös, csak ők nagyobb tömegeknek gyártanak. A rizsrakéták benzinmotorjai voltak jók a kilencvenes években, a dízeleik csak most kezdenek színvonalasak lenni, mint a skyactive a mazdánál. Az új fejlesztések szinte mindig nyugaton jelennek meg, utána veszik át a keletiek. Lemaradásban vannak.

2013. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
44%

macilaci08

"Na és te kivagy, hogy osztod az észt ? Bagoly mondja verébnek !!!!!"

Nem én osztottam az észt, te estél nekem, és kiosztottál, mert nem tetszett a válaszom. A válaszomhoz semmi közöd, ha nem tetszik, akkor nyomsz egy piros kezet, amivel te sem spórolsz, úgy látom. Ahhoz meg jogom van, hogy megvédjem magam a szemétkedőktől, akik csak azért járnak ide, hogy leszólítsanak itt másokat és beléjük kössenek. Nem szóltam hozzád, te se hozzám.


"Tipikus ha valaki az imádott német csodák ellen vall az már rögtön kötekszik és észt oszt"

Hol kötekedtem! Idézz már egy olyan részt, ami hozzád szólt. Te kötöttél belém. Az észosztásról meg az előbb írtam, te estél nekem.


"Örülök hogy bosszankodsz rajta utolsó ez bizonyítja ,hogy igazam van! "

Azon bosszankodok, ha valaki belém köt, úgy, mint te itt. Persze, hogy minden kötekedő azt hiszi, hogy igaza van, ezért kötekednek.


Igazuk van a többieknek, hogy lepontoztak, legalább emiatt észrevehetnéd már magad.

2013. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
0%

Na és én hol kötöttem beléd?Egyedül csak annyit mondtam neked ,hogy nem kéne azért le xarozni a japán dízelmotorokat attól ,hogy a haverodnak bekrepált.Érdekes nálunk 3 japán autó is van 2 toyota carina és nekem egy honda accordom ebből az én acordom és az egyik carina dízel és egyiknek a motorja se szart be soha pedig a toyoták lassan a 20 dik élet évüket tapossák.Ez miért volt beléd kötés ?

A német autók belső teréről meg csak véleményt mondtam hogy azokban is műanyagot használnak főként a wv genekben és a bmv ben láttam olyat,de viszont a merciknek és az audiknak szép utastere van mondjuk az utóbbi 2 márka tetszik is ja és a passsat is mert engem nem nagyon foglalkoztat egyébként hogy miből csinálják a műszerfalat.Most a műanyag a divat valamiért.

De nem vitatkozok veled tovább.

2013. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
0%
És még annyit hogy már megint bagoly mondja verébnek !
2013. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!