Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen márkájú autókat...

Ti milyen márkájú autókat kedveltek?

Figyelt kérdés
Itt most nem a vágyálmokról szól a kérdés, hanem, hogy melyik volt az a márka vagy típus, ami nagyon bejött nektek. Arra is kiterjedget a válasz, hogy mi az, amit nem vennétek még egyszer. Köszi.

2013. máj. 28. 16:03
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%

Ja és meg nyugodhattok a jövőhéten már megyek vissza így javarészt megint csak 4 óra után leszek fent.

Na és mi bajod van azzal hogy 2 hétig szabin voltam ott is jár ugyan úgy a szabadság sőt a főnök küldött el mert a jövőhéttől nagy hajtás jön.Na már mindent tudsz rólam .de csak majdnem!

2013. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
40%

Hamukázni azt tudsz, meg kell hagyni. Egyre jobban belebonyolódsz. Ezt a sok kamut magad is elhiszed?


Nem akarlak elkeseríteni, de dolgozik Ausztriában és Németországban néhány ismerősöm. Nem lenne idejük és energiájuk az interneten szórakozni. Az egyiknek is csak azért van most erre ideje, mert nincs munka. Aki kint dolgozik, az nem forintban jegyzi a fizetését, hanem azt mondja, hogy kap 1500 eurót. Aztán ott van az is, hogy a jobbak keresnek 1000 euró felett, majdnem perfekt, nem kamuzott német tudással és a magyart sem törik. Aki 1500 eurót keres, annak 2/3-a elmegy a szállásra, megélhetésre, a többit hazaadja a családnak, hogy megéljenek belőle, alig marad valami, amit félretehet, nemhogy a fele. De nem akarok a zsebedben, vagy bárki máséban turkálni. Tudom, hogy kamuzol, ezt csak azért írtam.


Ha azért kamuzol, hogy itt többnek tűnj, akkor felesleges. Senki nem hisz el semmit.


Ha az megnyugtat, azt sem szoktam elhinni, ha valaki itt dága bmwről, vagy porschéról, vagy aston martinról, vagy másról halandzsázza azt, hogy van neki.

Nem irigykedek se rád se másokra, a szüleim gazdagok, de soha semmi értékeset nem vettek nekem, nemhogy autót, azért, hogy megtanuljak küzdeni a dolgokért. Nem mozgat meg bennem semmit, ha látom a haverokat a drága autójukkal, és nekem meg nincs sajátom, csak amit a cégtől adtak ki nekem használatra.

A legértékesebb dolog, ami a birtokomban van, az az eszem. Az eszem pedig azt súgja, hogy hatalmas kamukirály vagy. :)


De leírom harmadszorra is, hogy ami nincs, arra nem lehet irigykedni :)

Az én lelkem nyugodt. Csak a kamugépeket nem bírom.

2013. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
0%

Váltsunk inkább kulturáltabb megfogalmazásokra én sem nagyon szeretek trágárul beszélni!

Nem szeretem az eurót magyar országon használni én mindig átváltom forintba.Nekem van időm sajna kevés az alvás igényem és unalmamba nem tudok mit csinálni. Ne ved sértésnek de szerintem te nem tudod milyen uncsi kint ha lejár a munka idő.?Néha elmegyünk sörözni és kész.Csak annyiba volt szerencsém ,hogy anyám unoka tesója kint ment férjhez és a férje cégénél vagyok szóval mondtam hogy szerencsém van!

De miért kel ennyire kötekedni hú te mg nálam is nagyobb dumás vagy.Tuti letudsz alkudni 1 millát akármilyen autóból :)

Figyu fojtassuk már inkább privibe ha érdekel még valami.De tényleg nem kamuzok még ha annak is tünt.Pont ezért mondtam hogy nekem szerencsém volt.

2013. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Ja és a szállás kaja ingyen hála a pénzes rokonoknak.Náluk lakok így csak a hülyeségeimre kell költeni de inkább spórolok amit akartam azt már meg vetem egy új autót hogy haza tudjak járni ne keljen az övéket kunyizni,Meg hát Őszintén bevallva nem is szívesen szeretem elvinni a másét.

Tényleg csak szerencsém volt semmi más és igen a ha nem a rokonok lehet, hogy még mindig az igát húznám idehaza jó esetben 120.000 ért ami már igen csak jónak számít idehaza.szerencsére jó helyre tet így fizikai munkát nem végzek.

2013. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
írok priviben van pár kérdésem.
2013. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Figy, én nem szidtalak, csak annyit írtam, hogy kamuzol.

Ilyenkor én is unom magamat, mert a melót elvégeztem rég, de bent kell maradnom 19:00-ig.

Egyébként hogy kinek mije van, arra ejtek magasról. Inkább az érdekel, hogy miért egy bizonyos autót vesz valaki és mi szerint választ. Az érdekelne például, hogy miért nem a hirdetett autót vetted meg? Kombi kivitel, és meg lehet pakolni rendesen, nagy utakra ideális.

2013. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kinevetsz de azért nem a combit vetem meg mert nem tetszett a hátulja és ha már új autó akkor legalább olyan legyen ami tetszik is.Eredetileg passat combit akartam csak akkor azok nem voltak akcióban és ahogy te is mondtad ezek a nagyobb autók 8 millánál vannak márkától függetlenül.Szerencsére új autót nem sokan vesznek és csak ezért tudtam el hozni a hondát is nem sokkal 7 milla felet ezt a márka kereskedő is mondta mikor vettem a hondát szóval azzal is szerencsém volt

Ezért vetem hondát.Egyébként nem vagyok márka függő.

tegnap nézegettem a passatokat bezzeg most jóval 7 millió alatt is árulnak újakat amikor meg kelet volna akkor nem voltak olcsón és hiába voltam pofátlan nem akartak engedni az árából.Legalábbis annyit nem amennyit szeretem volna, pedig sok helyen próbálkoztam .Így a hondás kereskedő volt a legengedékenyebb (vagy csak meg volt szorúlva) és ezért let hondám de tényleg nem bántam meg nagyon jó autó.A fatinak meg azért van még mindig az a majd 20 éves toyotája mert ő még pályán sem jár 120 km/h többel így neki tök felesleges egy új autó és ezt meg amúgy is ,nem rég vágta rendbe de annyira hogy még 10 évig autó lesz neki az öreg toyota carin. Igaz az csak szívó dízel 2.0 és alig 80 lovas de elvisz ahova kel.

Lehet hogy kiröhögsz ( vagy röhögtök) de először én is azzal az öreg csotrogánnyal mentem ki igaz 120-130 nem hajtottam jobban elvégre csak egy 18 éves autó:)

Léci válaszolj már a kérdésre amit privibe küldtem kíváncsi vagyok igaz e ?

2013. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!