Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen márkájú autókat...

Ti milyen márkájú autókat kedveltek?

Figyelt kérdés
Itt most nem a vágyálmokról szól a kérdés, hanem, hogy melyik volt az a márka vagy típus, ami nagyon bejött nektek. Arra is kiterjedget a válasz, hogy mi az, amit nem vennétek még egyszer. Köszi.

2013. máj. 28. 16:03
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%
= milláért vetem 7.5 re tartották de lealkudtam szóval ezt is benyelted és új milyen 8 ról beszélsz akciókról nem hallottál ?ÍSzóval te kamuzól NJem tudom milyen hülye értékesítő haverod mondta ezt.de még mindig nem tudom miért dsajnáljátok azt tőlem amire nehezen férre tetem apénzt.Egyébként meg telőról nézek néha néha fel ezért is csak este gyakrabban linkelgetni.Egyébként ha meg tudni akarod 2 hete szabin vagyok szóval erről enyit !! Ne irígykedjetek. Ha elmentek dolgozni nektek is lesz !!!!
2013. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
0%

És tessék kedves kötekedőm ugyan itt vetem csak sedán változatban 7.5 milla az ára szóval ezt benyelted pucukám alaposan XD !!!!!

[link]

2013. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%
Szóval nem kéne irigykedni hanem el kel menni dolgozni és neked is lesz.amúgy meg ha annyira tudni akarod 8.6 millám volt férre rakva csak nem akartam az egészet autóra költeni.És vagyok olyan pofátlan hogy még az akciós árból is alkudtam.Csak a nyuszika töty möty embereket tudják lenyúlni.
2013. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Most elárultad magad. Azt írtad, hogy "itt kamuból van a bmv tulajoknak IS itt bmv je". Odaírtad, hogy IS, vagyis neked IS kamu, mint nekik. Így buktattad le magad. Amúgy mi az a bmv? Úgy érted bmW?

Asszem örülnél te, ha egy olyanból figyelhetnél ki kisapám, de még egy újabb VW Passatot is bevenne a májad.

Helyesírásbajnok...

2013. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%

Mivan? Ne forgasd ki a szavaimat ! Azért írtam hogy ennyi erővel akkor a bmv tulajoknak is kamuból van bmvjük.Te honnan a faxból tudod hogy kinek milye van.

Gyerekes vagy és irigy mennyél inkább dolgozni!!!

2013. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Na mit kamuztam kisapám? :) Semmit. Nem állítottam, hogy nekem van 7, vagy 8 milliós autóm.


Két hete vagy szabin, aha. Nem két hete gyötröd a gyakorisok idegeit, hanem már hónapok óta, egész nap. Legközelebb azt írod majd, hogy hónapok óta szabin vagy?


Azt hiszed, hogy azzal bizonyítasz valamit, hogy kerestél egy használtautós linket? :)


Akcióról hallottam, de semmiféle akció nem volt mostanában. A listaár majdnem 8 millió, amit már eleve kemény engedmények árán kalkuláltak ki, ebből te nem tudsz nagyokat alkudni. Töty-Möty. :)


Kevés vagy te ahhoz, hogy bárki is irigykedjen rád, bármennyire is szeretnéd :)

Ami nincs, arra nem lehet irigykedni :)


Külföldi munka. Ahhammm... Oda nyelvtudás is kell, anélkül csak a földeken van idénymunka, kevés pénzért, amiből nem veszel még egy öreg carinát sem. Aki még a saját nyelvén sem tudja magát rendesen kifejezni, az meg max. csak kamuzhatja, hogy külföldön dolgozik. Evvel kapcsolatban is eléggé képben vagyok, vigyázz, mit kamuzol.


Eléggé beindultál, látom, véded magad rendesen. Aki nem kamuzik, az nem kezd ennyire magyarázkodni...

2013. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
0%

És nem azt írtam hogy itt kamuból van hanem akkor enyi erővel a Vw és bmv meg audi tulajoknak is csak kamuból vanak ilyen autóik.De ezt nem én hanem te állítod mert irigykedsz hogy nekik tellik olyanra én már örülök hogy 7 milláért hozzá jutottam egy accordhoz,de nem sajnálom azoktól sem akiknek passatjuk audiuk vagy bmvjükvan.

Ilyen kis irigy gyerekkel még nem találkoztam. Egyébbként havi 450 ezret megkapom minimum és ha nem egy élyszakás hét esik rám egy hónapba akkor még több is szokot lenni afizu szerencsém volt jó helyem lett. :)ha már ennyire kíváncsi vagy,csak hogy tudd miból kapartam össze egy kis lóvét!!

2013. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
0%
Na jól van pö...csi hagylak tudod mit nincs accordom remélem így jobban érzed magad,de nyugodj meg mert infartust kapsz:)
2013. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
0%
Ja még valami ha kp mégy autót venni sok minden megvalósítani és igenis egy 8 millás autót el lehet hozni 7 milláért amúgy meg igazad van mert nem 7 milláért hoztam el hanem 7.150.000 ért de remélem már így boldog vagy.De most már tényleg nyugodj meg mert el visz a mentő !szia további jó kötekedést a többiekkel továbbiakban nem reagálok az írásaidra légy boldog és higgy amit akarsz én boldog vagyok az accordommal,Kívánom neked is legyen egyszer kuva ó gép én is német autót akartam előszőr csak ez olcsóbb volt de így visszagondolva nem bántam meg hogy megvettem.Ja és próbálj alkudni minden félekép ha kp van nálad könnyebben megy mert 7 milla azért 7 milla ha érted mire akarok kilyukadni.
2013. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Kűlfdöldi munkákkal is tisztába vagy há na persze te mindenhez értesz ,ekkora egy gyökeret és még én kamuzok ez nevetséges.És te honnan tudod hogy nem beszélek németűl vanak kint németben rokonaim gyerekkoromban sokat voltam kint szóval a koszon kívűl sok minden rám ragadt.Nem kéne ennyire durvulnod már azért.Itt a rühes autókról volt szó nem arról hogy kinek milyen végzetsége van egyébbként van egy éretségim és egy szakmám is a németet perfekt vágom és egy gyárban melózok szóval van még amit tudni akarsz?Ja és nem egész nap vagyok itt agyakorin van 1 órás ebéd és pihenő idő mivel nem bagózok így unalmamban felszoktam lépni és ahogy te mondod minden félét hazudozok most már így jó megnyugodott a lelked.

És mondom már igazan befejezhetnéd az irigykedést.

2013. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!