Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen márkájú autókat...

Ti milyen márkájú autókat kedveltek?

Figyelt kérdés
Itt most nem a vágyálmokról szól a kérdés, hanem, hogy melyik volt az a márka vagy típus, ami nagyon bejött nektek. Arra is kiterjedget a válasz, hogy mi az, amit nem vennétek még egyszer. Köszi.

2013. máj. 28. 16:03
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
0%
És miért van igazuk a többieknek.Azért mert nem megyek a csürhe után és nem istenítek egy márkát sem se a benne minden vackot se a foswagent ?
2013. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 nagy gyuri ***** válasza:
OPEL VW BMW AUDI MERCI SKODA Hát még csak 1 autóm van volt erre nem tudok érdemben válaszolni.
2013. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Asszem örülnél te, ha olyan fosvágenből könyökölhetnél ki! VW konszern rulz!
2013. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
14%
Lehet de inkább maradok a 2.2 dízel vadi új honda accordomnál :)
2013. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Jaj ne fárazd már itt az embereket.Nem mondták még hogy unalmas vagy?!
2013. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Nem kell a kamu duma, nekem meg akkor új Ferrarim van.
2013. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Milyen kamu duma most mi van jó munka helyem van és szükségem is van hozzá az autóra és 3 év alatt félre tudtam rakni 7 millát és vetem egy új accordot eben mi a kamu,nem 50 milliós ferrari.Nem kéne irigykedni.

Na és most is ki kötegszik?

Mert nem én!

2013. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Kamu...

Utánaolvastam a dolgoknak.

1.Reklámozod itt a carinádat a kérdésekben és hirtelen vagy egy új hondád? Nem oly rég még egy jó f astrát írtál hogy meg akartad venni. hmmm...

2.Baz megyében ilyen jók a keresetek, hogy 200 ezer forintot félretesznek havonta? Még a több diplomások se nagyon keresnek annyit. Tudom mert tiszaúji vagyok. Csak a vállalkozók és a felsővzetők, de ők nem írosgatnak a gyakorira és nem azon vitatkoznak hogy melyik a jobb autó, vállalhatatlan helyesírással. Azt se tudják, létezik olyan, hogy gyakorikerdesek.hu.

3.Aki munkára használ egy drága, saját személyautót az üzletkötő és egész nap dolgozik és megy, nem fél napokat tölt a gyakorin. Vagy haszonjárműt használ és akkor is egész nap úton van. Személyautót munkára nem vennék, mert nem termeli ki az árát úgy, mint egy haszongép. A cég tolta alám az autót és alig járok vele, szinte csak haza és munkába. Magamnak se érné meg venni egyet, pedig tudok félretenni saját autóra is, programozóként egy miskolci multinál.

4.Egy új 2.2 CDTI accord inkább 8 millió, mint 7. De megkérdezem az ismerősömet a hondánál. Legalább megmondja, hány 2.2 CDTI hondát adtak el mostanában.

Sehogy se áll össze a kép...

Irigykedni? Mire? Arra ami nincs? Ugyanmár!

2013. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
22%
A carina már nem az enyém amúgy is a fatival vettük eggyüt és te honnan tudod hogy kamu akor itt kamuból van a bmv tulajoknak is itt bmv je miért lene kamu nem rég vettem
2013. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy munkára te utólsó te vagy a kamus külföldre járok ki dolgozni nem tudom te minek olvastál utána talán fbi os vagy vagy mi.Mondom ennyi erővel akkor mindenki kamuzik itt akinek benne minden vacakja van vagy fosvagenje

Szóval gondolkoz mielöt nekem esel hogy kamuzok külföldön melózok így gyűlt össze egy kis lóvé és egy részséből vettem egy új autót mi van akkor miért kell irígykedni ?

2013. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!