Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Több év vezetés kihagyás után...

Több év vezetés kihagyás után Te hogy vezettél?

Figyelt kérdés
2008-ban pár hónap alatt megszereztem a B-s jogsit, azóta semmit nem vezettem. most tervezem, hogy lassan veszek autót. mennyi idő után rázódnék bele, mik a tapasztalatok? (akkor nagyon jól ment)
2013. jún. 4. 02:33
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképpen kellene órát venned mert sokat felejt az ember ha nem gyakorol.Jó pár KRESZ-szabály is megváltozott. Nem lehet kitalálni,te mennyi idő alatt rázódnál bele,de ne a szerencsére alapozzunk,ne arra,hogy mások vigyáznak ránk!Lehet olyan esemény is amit az ember élete végéig megőriz!!!
2013. jún. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kitenném a t betűt és ehagyott mellékutakon kezdeném óvatosan aztán érzéssel. Szerintem hamar bele lehet rázódni, de ne belvárosba menj először.
2013. jún. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő. Van, aki egyből beleül, és már megy is, van, akinek kell egy kis ismétlés.

Én a jogsi megszerzése után folyamatosan vezetek, ellenben a nővérem letette a jogsit 9 éve, és csak most akar majd autót venni. Most elkezdte a KRESZ könyvet újratanulni/átolvasni, sok minden egyből visszajön neki, de van, amit jól át kell tanulmányozni újra. És tervezi, hogy vesz pár órát oktatónál.

2013. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, én is arra gondoltam, hogy a csillag autósiskolánál van direkt ilyen szinten tartó vezetés, meglévő jogsisoknak. akkor egy két órát rászánok, és majd látjuk az oktatóval. köszi a válaszokat
2013. jún. 4. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kb. 20 évet hagytam ki.

Felkerestem a régi oktatómat, most járok hozzá "gyakorolni". Anélkül beülni az autóba, mintha csak biciklire pattanál, nagyfokú felelőtlenség lenne.

Kb. 6-8 óra, és úgy érzem, mehet a dolog.

Esténként pedig nem regényt, hanem KRESZ-könyvet olvasok...:)

2013. júl. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!