Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorosok tényleg ilyenek?

A motorosok tényleg ilyenek?

Figyelt kérdés

Vannak a környékünkön motorosok, és szerintem rendesek. Együtt mennek bandában és néha beszélek velük. Anyukám viszont nem akarja engedni hogy velük barátkozzak mert azt mondja a motorosok mind olyanok mint az éjjel nappal budapestben. Azt mondja huligánok, és csak drogot árulnak meg ilyenek.

Tényleg ilyen lenne minden motoros?



2013. júl. 5. 10:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Anyukád túl sokat nézi a tv-t, és azt az agymosó baromságot. Innen üzenem neki, hogy birka.
2013. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Köztük is vannak bűnözők, de az a ritkább. A nagyrészük rendes ember, csak nagyon sokan nem tartják be a kreszt, szeretnek száguldozni. :D

Hogy anyukád elméletét megcáfoljam: Ismerek olyan motorost aki 5 gyermekes apuka, ráadásul lelkész.

2013. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennének huligánok? pff... Drogot árulnak? Akkor ne barátkozz taxissal, mert ki tudja, lehet hogy strici. Ezen az elven...


Tök normális emberek. Sőt ÖSSZETARTANAK a mai világban is! Nyilván van kivétel, sőt még az is lehet van olyan motoros, aki drogot árul, de az utcán is ugyanez van - minden ember más.


De biztos van valami oka, hogy nem szeretné, hogy barátkozz velük - hacsak ez ilyen buta elve anyukádnak, hogy a motorosok rosszak. Szabad megkérdezni milyen idős vagy?

2013. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

#2: Láttam én már rossz embert, aki többgyerekes lelkész volt... De amúgy totál egyetértek.

Elég sok motorost ismerek, de nem tudok róla, hogy bármelyik drogot árulna :D Némelyik száguldozik, túl hangos a kipufogója, de jobbára ennyi. Ja meg hülyének néz engem s főleg a páromat (mi is motorozunk), mert sportot űzünk a fogyasztáscsökkenésből (teljesen normális keretek között, nem másokat feltartva vagy élvezetből vesztve, bár ebben nem szoktak hinni valamiért, ahogy abban sem, hogy nem a pénz miatt csináljuk). De az intolerancia és meg nem értés általában jellemző az emberiség túl nagy részére, nem kell hozzá motorosnak lenni.

2013. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mondd meg anyukádnak, hogy úgy hallottad, a nők mind kur.vák. Majd meséld el a reakcióját. ;)
2013. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

14.

Én sem gondolom hogy ilyenek lennének. Nem értem mi a baja velük, mert tényleg rendesek. És ennyi erővel a sarki fűszeres is árulhat drogot.

Hallottam hogy mindig intenek is egymásnak, szóval biztos van összetartás is.

2013. júl. 5. 10:28
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ötös...
2013. júl. 5. 10:29
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez hihetetlen nagy baromság, anyukádnak mondd meg hogy kapcsolja ki azt a rohadt tévét és tisztítsa ki az elméjét, mert agymosott (nem sértésből mondom). A motorosok valóban elég intoleránsak a rosszakaróikkal szemben, de nem ártanak senkinek, amíg az nem kezd ki a banda valamelyik tagjával. Becsületesek és összetartóak, persze köztük is vannak rosszak, de mikor hallottál a legutóbb MOTOROSOK által elkövetett rablásról, gyilkosságról? Na ugye...
2013. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

Közöttük is vannak jobbak és rosszabbak egyaránt.


Ezt az összetartást meg hagyjuk már.... sokuk az 50-es meg 125-ös motorosokat emberszámba se veszi, mert "hát a motorozás az ezresnél kezdődik".

2013. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

#9: Hm, erről nincs tapasztalatom, nekem 250-esem van (amit nagyobbnak néznek), azt már motornak tekintik :)

Én meg se tudom mondani, hogy mekkora motor jön, jó eséllyel látom, hogy robogó vagy sem, a robogósok többnyire nem motorosok (boltba induló taták, városban szaladgáló suhancok, akiket nem érdekel, hogy intek-e), de ha mégis és intenek, akkor persze visszaintek. A párom képes előre inteni robogósoknak is (650-es bmw-je van), de azt mondja, egyszerűbb is így, keskeny, egy lámpás jármű -> motor, nem figyeli, hogy milyen fajta.

Érdekes, hogy mások másként viselkednek. Azt tudom fórumokról, hogy nem mindenki int (nemes egyszerűséggel senkinek sem, mert baromságnak tartja), a motorszámba nem vétel egyéb vetületeiről nem tudok, nekem elég jó tapasztalataim vannak. Ha megállok az út szélén, pláne, ha balesetet szenvedek, megállnak, segítenek. Igaz, velem az autósok sem szoktak pofátlanok lenni, egy szűk réteget leszámítva. Biztos jó helyen lakom.

2013. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!