Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorosok tényleg ilyenek?

A motorosok tényleg ilyenek?

Figyelt kérdés

Vannak a környékünkön motorosok, és szerintem rendesek. Együtt mennek bandában és néha beszélek velük. Anyukám viszont nem akarja engedni hogy velük barátkozzak mert azt mondja a motorosok mind olyanok mint az éjjel nappal budapestben. Azt mondja huligánok, és csak drogot árulnak meg ilyenek.

Tényleg ilyen lenne minden motoros?



2013. júl. 5. 10:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Most akkor, minden, huszonéves egyetemistára, rá lehet mondani, hogy csak bulizik, iszik, drogozik és egymással hemperegnek. A diploma meg, nem számít, úgyis vesznek maguknak (vagy protekcióból megkapják).

Ugye, hogy nem szép dolog az általánosítás? Az ilyen valóságshow-k, nem ezt mutatják?

A kérdésre rátérve: mutasd be őt, az egyik motorosnak. Hidd el, ha pozitívan csalódik bennük, utána meg fog változni a véleménye.

U.I.: én Dragon Ballt néztem (aki nem ismeri, annak csak annyit, hogy abban a rajzfilmben /anime/ verekednek és mágiát is használnak) és mégis tudom, hogy nem lehet repülni és nincs szupereröm.

2014. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
en rs50 el jarok, de szinte minden motoros koszon, de van hogy odajonnek beszelgetni is, ugyhogy a motorosok jofejek. amig simoval jartam akkor is odajottek, viccelodtek, akar menet kozbe is kihivtak versenyezni az 1000res gepeikkel, persze vigyorral, nem gunyolodva
2014. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Az "az éjjel nappal Budapestben" pont láttam azt a részt, amikor az anyuka elcsábította az iskolás fiút.

Akkor a te mamád is ilyen kis pedomami??!

2014. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az a műsor tényleg ostobaság.


Általánosítani kár lenne, de biztos hogy közöttünk is van mindenféle.


Főleg a "motoros vagy, a testvérem vagy" szöveg a kedvencem: én próbálok minden motorosra így tekinteni, ha valakit látok az út mellett megkérdzem minden rendben van-e. De amikor az enyém lerohadt az út mellett nem állt meg senki az elvonuló 25 gép közül, hogy mi van velem, kell-e két deci benzin a következő kútig vagy adjak-e kölcsön telefont egy hívás erejéig... Na nem mintha bármelyik segített volna, de a testvériség meg az önzetlen segítség állandó képmutató hangoztatása bennem nagyon visszatetszést kelt.


Szóval a legbiztosabb személyes ismeretség alapján megítélni.

2014. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

nekem egyáltalán vissza se köszönnek


pedig én is felveszem a sisakot, meg a protektoros kabátot csak én egy aprilia scarabeo 50-es robival közlekedem

2022. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!