Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorosok tényleg ilyenek?

A motorosok tényleg ilyenek?

Figyelt kérdés

Vannak a környékünkön motorosok, és szerintem rendesek. Együtt mennek bandában és néha beszélek velük. Anyukám viszont nem akarja engedni hogy velük barátkozzak mert azt mondja a motorosok mind olyanok mint az éjjel nappal budapestben. Azt mondja huligánok, és csak drogot árulnak meg ilyenek.

Tényleg ilyen lenne minden motoros?



2013. júl. 5. 10:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Illa berek náda kerek, a motorosok jó emberek.
2013. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mond meg anyukádnak hogy azok a köcsögök a motorosok nem ilyenek ajánlom a south park idevágó részét.
2013. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

# 9


Számít milyen 50-es, és milyen ruhában vagy. A futároknak nem köszönnek, sőt a horgászó bácsinak se a Honda Dio-n.


De a kis 50-es speedgépemen protektoros kabátban rendes bukóban, ha megyek a busáról int!


Egyébként az 50-es, 125-ös gépekkel aki jár, az magának vívja ki, hogy ne intsenek. (Többnyire.) Mert a tiniállomány önszántán kívül állat, ezért sok videó van a neten, ahol csak tönkreteszik a mocikat... Egyébként múltkor Babettával mentem, és intettek, szóval ezt végképp embere válogatja. Úgyhogy ezt megcáfolnám.

2013. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Nem
2013. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád félreértelmezte a Szelíd Motorosok c. filmet. Amúgy mi a fene az az Éjjel nappal Budapest?
2013. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg anyádnak, hogy mindenki aki azt a szennymûsort nézi az nem komplett!
2013. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én általában bírom a motorosokat, a közlekedésben is. A többségük normális ember. Bűnöző motorosokról nem igazán hallottam felénk.

Mivel tökös legények, közlekedni is tudnak, nem úgy, mint a sok balfék autós társam, aki 60-70-nel poroszkál a főúton. Ha motoros jön mögöttem, mindig lehúzódok, hogy tudjon menni. 10-ből 9 megköszöni.

2013. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád véletlen nem látta túl sokszor a Mad Maxet gyermekkorában?
2013. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 TOMAtm ***** válasza:
100%

Hallod - 1-2 szer láttam az éjjel nappal budapestet,mond meg anyukádnak hogy azok színészek és nem tudnak motorozni.én speciel röhögök rajtuk,látszik hogy só az egész,életükben nem mentek még motorral - mármint ahogy egy motoros közlekedne - vicc az egész.

Én motorozom,ez a hobbim,nem iszom,mert ugye úgy nem lehet vezetni,mert balesetet szenvedsz aztán kampec.ugyan ez okból a drog is kizárva,dohányozni sem dohányzom,mert a sisak alatt nem lehet.Amíg mások diszkóba részegednek le,aztán meg abortuszra mennek meg a kijózanítóba,addig én motoroztam,tanultam és most mint mérnök röhögök rajtuk egy nagy cégnél.sokat keresek évente 3szor nyaralok a tengerparton,mert tellik rá,mert nem csesztem el az életem.sportoltam,motoroztam,tanultam és vittem valamire.

Szóval nyugodtan mond meg édesanyádnak hogy nem attól lesz valaki tróger hogy motorral közlekedik,a legtöbb motoros barátom ilyen mint én,üzenem továbbá azt is hogy túl sok TV-t néz és ha még el is hiszi akkor sajnállak fiam,mert elég ostoba anyád van.

2013. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
a motorosok jó emberek, mindig intenek egymásnak, ha motoros vagy a testvérem vagy.
2014. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!