Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pesten lehet venni egész...

Pesten lehet venni egész napos parkolójegyet?

Figyelt kérdés

Itt Nyíregyházán lehet ilyet venni és így sokkal olcsóbban jön ki a parkolás mert nem óránként fizetek, hanem magamnak töltöm ki és rakom ki a szélvédő mögé.


Pesten van valami hasonló? Mert lesz egy utam felfelé, több napig, és elég húzós a parkolás... A közelben meg semmi ingyenes parkoló sincs.


2013. júl. 30. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Normál parkolóban nincs. Esetleg ilyen beállós fizetős parkolókban szokott lenni ilyen.


De hova lesz az utad? Az Arna Plaza parkolója ingyenes és éjjelre is ott lehet hagyni.

2013. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az utcán nem tudsz napijegyet venni. Ilyen esetekben jobban jársz, ha beállsz valamelyik pláza ingyenes (Aréna, Europark), vagy olcsó (KÖKI) parkolójába és tömegközlekedsz napijeggyel!

Vagy beállsz valamelyik magán parkolóba, van ahol csak 600 Ft a napijegy.

2013. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Nyutatitól nem messze, a Csengery utcában lesz dolgom. Van ott egy őrzött parkoló, de hát ugye azért éjjel nappal fizetni kell ami szintén elég húzós. Nem tudom, hogy fogom ezt megoldani. Az a baj, hogy távolabbi parkolóban meg nem tudom otthagyni a verdát, mert bármikor szükség lehet rá, az adott helyzet miatt.
2013. júl. 30. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Mobilparkolás? Akkor nem kell folyton az autóhoz rohangálni, elég csak SMS-ben megújítani. Küld a rendszer SMS-t az idő lejárta előtt.
2013. júl. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!