Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kis utcában elkapnak egy...

Ha kis utcában elkapnak egy rendszám nélküli autóval akkor mennyire lehet elnéző egy rendőr?

Figyelt kérdés

Van egy forgalomból kivont, rendszám nélküli autóm amit szeretnék eladni, eddig 2 vevő jött, mindkettő kipróbálta ,de csak kis utcákon mentünk pár kört, tényleg csak kipróbálás szinten.

Viszont sok a rendőr a környéken mert megszaporodtak a betörések, és egy rendszám nélküli autó önmagában is kivívja hogy megállítsák, pláne hogy betörésből is sok van.

Mindkét alkalommal romák jöttek megnézni, így mindenféle rasszizmus nélkül, de ez megint egy plusz ok,hogy megállítsanak.(ők a potenciális vevőjelöltek)

Bízom benne,hogy elfogadnák a magyarázatot a rendőrök, de nagyon nem lenne jó ha megbüntetnének emiatt, mert a büntetés az autó értékét is meghaladhatja, akár.

Eddig egyszer sem jött szembe a rendőr, de jobb félni mint megijedni.

Esetleg van valakinek tapasztalata ilyesmivel kapcsolatban?

(Muszáj kipróbálni mert az autónak az az egyetlen előnye,hogy működik.)


2013. aug. 5. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
miért lennének elnézők? Nekem kb. 150 métert kell mennem a hegyre úton, persze hogy kint voltak. Nem álltam meg, 4 kerék meg v6 3000ccm, aztán kb. 10 méter után lekapcsolták a villogót is, eszükbe se jutott utánam jönni, egyszerűen nem tudtak volna az Astrával.
2013. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem lesz elnéző.
2013. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dörmögő ***** válasza:

A rendőröknek minden nap bírságolniuk kell. Undorító, de így van. Az ha rendszám nélkül kocsikáztok az egy nagyszerű alkalom nekik hogy ne ok nélkül, vagy keresett indokkal büntessenek. Olyanokra várnak mint a jelen esetben leírtak. Tuti hogy nem ússzátok meg. A romákkal meg csak óvatosan.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__437..

2013. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Figyelek ám rájuk, ismerem őket, még a 100 méteres próbaútra sem hagytam hogy egyedül menjenek, mert ugyan a saját autójukat otthagyták, de egyszerűen nem lehet megbízni bennük.

Arra is gondoltam,hogy a saját autómról amit használok ráteszem a rendszámot, hogy ne keltsek feltűnést, de ha van rendszámfelismerőjük és kiderül,hogy nem ehhez az autóhoz tartozik akkor szerintem még rosszabbul járok.

Csak akkor legalább nem biztos hogy megállítanak ha szembejönnek, rendszám nélkül viszont 100%,hogy megállítanak.

Mindegy, akkor majd jobban figyelek, vagy megoldom másképpen.

2013. aug. 5. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy zsaru sem lesz elnéző ilyen esetben, ebben ne is reménykedj.
2013. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!