Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy használtató kereske...

Gaobr14 kérdése:

Vettem egy használtató kereskedésből egy balesetveszélyes suzukit, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Nem rég (még egy hónapja se) vettem egy 2000-es évjáratú suzuki swiftet. Ma pedig elvittem egy szerelőhöz átnézetni és azt mondták hogy a kocsi balesetveszélyes és a javíttatása több mint 100 ezer lenne. Amikor megvettem a kocsit nem hívták fel semmilyen hibára a figyelmem. Mit tehetek most? Visszakérhetem az árát? Kérhetem hogy javíttassák meg?

2013. aug. 23. 15:13
1 2 3
 21/21 Thomech ***** válasza:

Ez nem is gázos hiba lista na az enyém!

-Rendszámtábla világításának el volt szakadva a kábel ezt meg csináltam magamnak! Ez semmi sem viszont a többi!

-Füstöl a motor valószínűleg gyűrűs a motorja erről nem világosított fel az eladó azt mondta csak valami 1000Ft os tömítést kell kicserélni és kész!

-Rozsdás pár helyen a kaszni erről sem lettem informálva van is egy jó nagy lyuk a padló lemezen +az első kereszt tartó szarrá van hajolva és még néhol vannak rozsda foltok!

=Na ez nekem biztos lesz minimum egy 100 asba! És kb én is 1 hónapja vettem a kocsim egy autókereskedésből! De hát ez van bele kell törődni legközelebb tuti el viszem szerelőhöz!

2013. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!