Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada vs. Suzuki! Melyiket...

Lada vs. Suzuki! Melyiket vennéd meg?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy csak e két márka közül választhatsz:


Suzuki 1.3 Swift

Lada


Melyiket vennéd meg és miért?



2013. aug. 23. 21:38
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

[link]


Ez se rossz, de a suzuki az valószínűleg 'jobb', ezt úgy értem, hogy hétköznapi használatban valószínűleg kellemesebb autó.

2013. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
3%
No ez a szamara azért más kategória. Bár ezt sem venném hétköznapi használatra, inkább gyűjtőknek ajánlott. Igazából szervo nélküli autót már nem is nagyon lehetne kiengedni a forgalomba szerintem. Veszélyes...
2013. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
0%

# 42


Pontosan!

2013. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
42%

Hát az a neonos Lada konkrétan egy trágya a tulajával együtt. Porban kapartat, vizes úton driftel... komolyan szánalmas volt. Ezek a vacakok csak arra jók, hogy ralizzon velük az ember. Ma már csak a cigányok vesznek ilyen roncsokat.

Miért is veszélyes egy szervó nélküli autó? Azért egy 800kg-os Swift-et még szervó nélkül is vígan el lehet vezetni? Állóhelyben meg amúgy sem nagyon ajánlott tekergetni a kormányt, mert nyírja a gumit!

2013. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi tápos vezetőt! Szervó nélkül nem bírnak egy kormánykereket elforgatni.
2013. aug. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
85%

Én szeretem a Ladákat és azt vettem,pedig nem vagyok cigány.

Jó,a fogyasztása olyan amilyen,de azt leszámítva semmi baj nincs velük. Autópályán is max 130-cal lehet menni annyit pedig lada is bír. Szervó nélkül is meg lehet lenni, az meg hogy abs nélkül életveszélyes vezetni szerintem hülyeség.(2000 körül is sok autót gyártottak abs nélkül mégis sem volt belőle gond). Napi haználatban volt sokáig és soha semmi komoly baja nem volt. Ha meg nyugati autót akarnék venni (megtehetném,ha annyira akarnám) akkor 300 000 Ft-ért már kapok f astrát, régebbi renault clio-t, citroen saxot,fiat puntot, amik....,senkit nem szeretnék megbántani,de azért azok még is csak komolyabbak egy swiftnél.

2013. aug. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim válasza:
83%
Én egy Ladát, abból is a Samarát! (a másik mellé :P)
2013. szept. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
87%
De gyerekek itt pontozgattok, azért nem szokott zavarni, de itt most azt kérdezték, hogy mi mit vennénk...:D Nem az ésszerűség a kérdés, hanem ki mire 'vágyik'. Szóval nem értem, miért kell egymásnak esni...
2013. szept. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

#48-asnak igaza van itt az a kérdés hogy a 2 közül melyiket vennénk, de nem teljesen pontos a kérdés, nincs pontosítva hogy melyik ladáról van szó.

Amúgymeg a kérdésre válaszolva: én egyiket se venném.

2013. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
Azért nincs pontosítva, mert csak a márka érdekel, nem a típus. Mind2 fajta kocsit szidják sokan, érdekel, hogy kinek meik kellene ha másra nem vna pénze.
2013. szept. 1. 18:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!