Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogósok csak én szerintem...

A robogósok csak én szerintem szánalmasok?

Figyelt kérdés
a váltónélküli műanyag -motornak nem nevezhető robogókra gondolok.
2009. nov. 8. 20:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ha valaki egy újabb motort akar az robogót vesz ha nincs sok pénze.

Egy váltós 50-es enduró elég drága.

A simson meg öreg motor, szervízigényes, és neked kell keverni az olajat a benzinhez.

2009. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nekem van egy vadi új yamaha neosom.Én 18 éves vagyok arra jó hogy a faluba ide-oda menjek vele:D

Nomeg barátnőhöz átmenni vagy bárhova.A bicikli még 14 évesen volt jodolog:Dkb 16éves koromig

2009. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Anyázzatok csak. Így van ehez értetek. (ha már a váltáshoz, és motorozáshoz nem):-)
2009. nov. 9. 19:00
 24/30 anonim válasza:
100%

nekem is robogóm van, de én pl tudok váltani, meg értek is hozzá... és nem azért vettem robogót , mert "húdejóó", hanem azért , mert egy 50-es gyorsaságinak szerintem nincs sok értelme. A Simsonok, szerintem korukhoz képest nagyon jó motorok. És ha megakarsz tanulni váltani ,akk azzal meglehet. A robogó meg arra jó h ide oda menjél vele, nem kell biciklizned/buszoznod stb... Meg gondolom azért jár annyi 14-15éves robogóval, mert szereti a motorokat, de nagyobbra nem teheti le még. Meg mikor megkapják a robogót szerinted min mennek keresztül? Azt hiszik ők a világ közepe mindenki őket figyeli. Lehet ,hogy ez másoknak nem nagy szám, de nekik az.


Ja és azokat énis utálom, akik a városba "frenkiznek" a robogójukkal. Ez az én véleményem

2009. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
amúgy a Romet az minek számít? Robogó vagy motor? Van rajta egy kétsebességes váltó, de ettől még motornak nem nevezném, így szerintem a váltó megléte alapján nem lehet elkülöníteni a robogót a motortól...
2009. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem 8 hogy van-e váltó vagy nincs? Ennyi erővel az is köcsög akinek automata váltós a kocsija vagy a nagy motorja
2009. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
a romet - az motor.
2009. nov. 10. 18:09
 28/30 anonim ***** válasza:
hát a romet az se nem motor, se nem robogó... segédmotorerékpárnak mondanám inkább
2009. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem szánalmas a robogó, az szánalmas amikor ilyen szar ütött-köpött simókkal, babettákkal csapatnak a hülye gyerekek az utcán.

Egy normális váltós motor pl egy enduro 150.000ft-tól kezdődik szal drágább mint egy robogó. A simsonokat hagyjuk, nekem is volt és alig ment, fele annyiba kerül mint egy robogó de van vagy 20-30 éves.

2010. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

röhejes.

szánalmas az összes, tizenévesek a legrosszabbak a kávédarálójukkal.

Ha egy 30éves simsonod van, persze hogy nem megy, meg kéne csinálni hogy menjen. De a robogósok csak annyit tudnak hogy 1gombot megnyomni aztán gázthúzni, ennyi a tudományuk. Aztán hallgatom hogy milyen keményen 'motoroztak'. Könyörgök ne már! Köze nincs a robogónak a motorokhoz.

Szánalmas!

2010. máj. 22. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!