Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogósok csak én szerintem...

A robogósok csak én szerintem szánalmasok?

Figyelt kérdés
a váltónélküli műanyag -motornak nem nevezhető robogókra gondolok.
2009. nov. 8. 20:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
60%
Nos én 19 éves vagyok és nagyon jó robogózni.Van akinek csak erre tellik-és ez teszi boldoggá.Ha megvan kicsit tuningolva akkor szuper tud lenni:D
2009. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ja csak neked szánalmas meg még pár ilyen begyepesedett agyú h*lyegyereknek mint te..
2009. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
60%
pontosan utolsó:D igazad van, így tudnám jellemezni látatlanba leginkább a lérdezőt... de nagy kaland h nincs rajta váltó... és az is szánalmas akinek a kocsija is automata? amúgy 14 évesen ne vezessenek motort, ha a robogóval gyorsan mennek, motorral milyen baleseteket okoznának? 14 éveseknek nem kell motor
2009. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
60%
Kérlekszépen egy 50es váltós és egy 50es robogó kb egy szinten van. Szóval nyugodtan motorohatnak. Én simsonon tanultam meg motorozni, elég sokáig meg volt. Utánn honda nsr, azzal jártam sokat, de elégett a hengere. Most van egy robogóm, és nagyon jó vele robogózni. Amúg a robogó az robogó, a motor az motor. Erről nem nyitnék vitát. Mindkettőnek megvannak az előnyei és a hátrányai is. De konkrétan kurv@anyád!
2009. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Kinek szántad? Nem simsonra értettem, de mondjuk vmi nagyobb nem való 14 évesnek, biztonságosabb egy 49ccm-es
2009. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
64%
A kurv@anyádot a kérdezőnek. Azt hittem az 50es váltósokra gondolsz. Mondjuk lemotorozott kmektől és felelőssétudattól függ, nem kortól. Igaz én 15 évesen, de 4 hónapig jártam 125ös 140 kilós 26 LE-s hondával, mégse öltem meg se magam, se mást, balesetem se volt, pedig egy 100 ezres városban lakok. Egyszer mentem vele 120at, de majd beszartam közben... :D
2009. nov. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
67%
én nem kedvelem a robogókat, mert olyanok mint az elektromos bicikli és szörnyű a hangjuk. Sose vezetnék olyat. Hanem egy 50 ccm-es enduróm van. De akinek csak robogóra tellik, vagy azt szeretne, mert nem akar majd feljebb lépni, annak ott van, tessék. Nem én vezetem, az ő baja, ha meg tetszik neki, érezze keménynek magát és wcülőkén :D
2009. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
60%
olyan csendben maradt hirtelen a kedves kérdező :D
2009. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

örülök hogy ennyien írták le véleményüket, s sajnálattal látom hogy ilyen topák vagytok.

Ha valaki nyúgodtan robogózik, nem nagy az arca hogy őneki milyen frankó a robogója, arra azt mondom oké.

De sajnos ezekszerint nem minden robogós olyan mint amilyeneket én ismerek.

Sajnos akit ismerek robogóst az mindd ilyen , s sajnos elég sokan vannak.

Kb 20 robogó tulajdonos alapján szűrtem le ezt a véleményt, de ha ti azt mondjátok hogy nem mindenki ilyen, s nem mindenki van olyan nagyra a robijával...akkor elnézést kérek. -

Aki nincs nagyra robijával attól bocsi.

Aki viszont igen. annak semmi jót nem kívánok...s csak annyit kérek hogy vegyétek észre magatokat hogy akár hogy megy, akár hogy gyorsul...akár mit tud....attól még csak egy robogó...s motoroznásnak ne hívjátok azt, amit ti műveltek a robogótokkal.

Köszi


ui.: - a simsonokat s a régi motorokat nem kell lenézni. Azok a motorok még mindig mennek. Majd meglehet nézni egy 23-25éves robogót hogy akkor hogy fog menni.


És az egyik válaszoló írta hogy a hülye simsonos szerelgeti a motorját a garázsban s egyebek. És? Legalább megtudja csinálni. Ennyi. Érti a motor működési elvét s ha baj van, akkor megtudja csinálni s tudja hogy hová kell nyúlni. - A robogósok 99%-a azt sem tudná hogy hová nyúljon ha valami is történne a robival. Erről ennyit.


Noh írjatok csak amit akartok....ez a véleményem. s örülök hogy ennyi hozzászólás van.

2009. nov. 9. 16:07
 20/30 anonim ***** válasza:
6%
én írtam a hülye simsonost, aki szerelgeti otthon. Félreértelmezed a válaszom. úgy értettem, hogy az szerinted biztonságos ha valaki szakértelem nélkül gányolja és kimegy vele forgalomba? majd meglátom mennyire fogod értékelni az ilyen gánymestereket ha mondjuk a belédszalad egy, mert olyan tökéletesen csinálta meg mondjuk a fékjét. Félreértés ne essék, azok akik utánnaolvasnak és szakszerűen javítják, azokkal semmi baj sincs, csak azzal aki gányol. jah és kurv@anyád a kérdezőnek. Nah lehet lepontozni...
2009. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!