Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennétek ezt az autót a...

Megvennétek ezt az autót a fiatoknak?

Figyelt kérdés
Szóval: Fiam kinézett egy 2004-es Audi A6-os kombit, ami elég szépen néz ki. Látszik hogy vigyáztak rá, és minden létező extrával meg van pakolva a navigációtól elkezdve az elektromos bőrüléseken át az állítható futóművig, stb. Még azok is fel vannak jegyezve, hogy mit és mikor cseréltek, mellé a számla és az ár odaírva! Szakszervízben lett szervízelve, és a km óra állása 99,9%, hogy valós. Szerintem 209 000 km (kerekítve írtam) nem olyan rengeteg, de nem is kevés. Látom hogy őrülten akarja, de az autó 1 600 000 Ft, és neki csak 1 100 000 Forintja van erre. Ti odaadnátok a hiányzó összeget? Nem kérte (eddig), csak én szeretném felajánlani. Élete első autója, szerintem 18 évesen szinte önerőből megvenni egy ilyet elég szép teljesítmény. Még a teljesítmény miatt félek, ugyanis elég brutális lóerők meg köbcentik vannak a fedél alatt, most pontosan nem tudom hogy kb. mennyi lehet. De én bízok benne, ugyanis elég nyugisan vezet és betartja a szabályokat, ismeri a KRESZ-t. Legalábbis az én és mások jelenlétében nagyon jól vezetett. Szóval szerintetek odaadjam azt a hiányzó 500 000 Forintot? Talán le tudjuk még alkudni, de azt szerintem csak a teljes összeggel a zsebünkben lépjük meg.
2013. okt. 6. 22:20
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Most miért? Teljesen realisztikus a story. Lehet, hogy csodagyerek, mint a Szászmarci (tm). Lehet, hogy 17 évesen diplomázott. Utána azonnal területi képviselő lett, majd egy év múltán, 18 évesen tervezőmérnök. A szoftverek gépigénye is megnőhetett. Én 15 éve még vígan Autocad-eztem egy akkori, 100Mhz pentium gépen, ma már az MS Word-nek is lassan 4 proci mag és 2db R90 290x Vga kell crossfire-ben. Pénz meg lehet azért szűk, mert gondoljatok bele, 1 év alatt 2 milliót lazán félre tudott tenni. Meg lehet, hogy keres havi nettó 500 ezret. Nem kéne mindenbe belekötni.

Örüljünk, hogy sikerült abszolválni ezt az autós problémát is. Most már nyugodtan alszunk.

2013. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!