Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 540i első autónak?

BMW 540i első autónak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, mindenképpen v8-at szeretnék.

az e39 szériára gondoltam, de kiegyeznék egy nagyon szépen rendberakott e34-el is.



2013. nov. 6. 15:10
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
30 ezerért van hozzá jó 15 ös nyári gumi a gumisnál.
2013. nov. 6. 15:45
 12/38 anonim ***** válasza:
30%

Látod.. ez a különbség.

1,6-os benzines Corolla 90-nél 4,4-et eszik (rácuppanva a kamion seggére)

1,6-os benzines Auris meg 3,9-et :)


(kamion nélkül ez csak 5,4 és 5,2...)

2013. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

az egyik csávó mutatta a fogyasztásmérőjét és 8-at evett neki az 540i automata igaz csak 90-el ami ciki egy BMw-nél de akkor is szép eredmény.

nagyon ekveset esznek ha nem nyomják neki a gázt

2013. nov. 6. 15:49
 14/38 anonim ***** válasza:
68%

540i alá 15-ös felni ? :D

Még a legalja 16-os Hankook is 35 000 körül van bakker.


A fogyasztásról meg annyit, hogy tényleg hozható a 8 literes átlag klíma nélkül, autópályán München-Budapest viszonylatban 80km/h-val. Viszont nem csak országúton fogsz vele közlekedni. Átlag 13 literrel nyugodtan számolhatsz, de ha néha elborul az agyad ( mint ahogy korábban írtad ), akkor az átlagod közelíteni fog a 20-hoz és nem alulról :D

2013. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
53%

# 11


Az olyan is... De 4x30= 120K, azt sem mondanám kevésnek, ha te a biztosítás összegén is spórolni akarsz. Meg hát ugye a használt gumi nyilván sokkal kevesebbet bír (esetleg szálszakadt, padkázott, amit te a 20 éves élettapasztalatoddal úgysem veszel észre, csak majd mikor 170-nél durran a sztrádán vagy üti a futóművet, mint hülyegyerek a a szomszéd kukáját), mert annak bizony oka van, amikor valaki 300e forintnyi gumit lecserél és otthagyja a gumisnál...


De majd jó lesz lengéscsillapítót is cserélni rajta a magyar utakon - mert abból ugye még a leghülyébb sem vesz bontottat... És még sorolhatnám. 4-5 kilóba biztos benne lesz évente, ha használod és nem csak a ház előtt áll. Ha meg csak ott áll akkor venni kell egy üres kasztnit, odavontatni és kiülni a haverokkal bele zenét hallgatni és vagizni, úgy sokkal olcsóbb.

2013. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
94%
Hát kedves kérdező, nekem is egy 2002-es 540i, E39 van.:) Imádom az autót, de rengeteget kell rá költeni. Amúgy az a tonnányi alkatrész nem tudom merre van, Németbe szaladgálok az alkatrészekért, mert itthon beszerezhetetlen sokminden. 15 lityit úgy elkortyol ahogy illik, pedig az autó gyári állapotú, és 180 000 kilométer van benne. Tudom, mivel annak idején én hoztam ki a szalonból, zsír újan. És elég kímélőüzemmódban használom. Most kapott egy teljes felújítást, eredeti BMW alkatrészekből, majdnem sírtam a számlán.. Hidd el, hogy elég lesz neked egy 525, vagy 530i is, azok is nagyon mennek. De friss jogsival még az 520-as is gyors lesz, ezt nem szemétségből mondom! És azokat legalább normálisan fenn lehet tartani.
2013. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

félreértettél.

4 levetett 50-60%-os Matador 15-ös téligumi.

Bizony 4 darab ennyi...

nem veszek újat úgy is lefüstölöm róla 1 hónap alatt

2013. nov. 6. 15:57
 18/38 anonim ***** válasza:

"nagyon ekveset esznek ha nem nyomják neki a gázt"


Úgy általában minden autó keveset eszik... Az én 530D-m is 5,5L-el megy tempomat 70-el. Csak épp ha egyet kell gyorsítani kiakad a fogyasztásmérő és a következő és az átlagfogyi is felgurik egy jó 12-re és a következő 10 perc azzal telik, hogy csökken vissza. Lássuk be, hogy a pillanatnyi fogyasztásnak igazán kevés köze van a valós átlagfogyasztáshoz.

2013. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

16-os!!!

Komolyan te hoztad ki a szalonból??? az szép!! Gratulálok hozzá!

ha msot esetleg eladnád, mennyiért tennéd?

privátba küldesz képet róla? :P erre kíváncsi vagyok, nem sok első tulajos 540i mászkál M.o-szágon

2013. nov. 6. 15:59
 20/38 anonim ***** válasza:
90%
Ha esze van nem adja el amíg szét nem esik. kifizetett érte mai áron közel 30 lepedőt, azóta isten tudja mennyit költött rá és biztosan tudja, hogy megkímélt, keveset futott darab. A egy barom aki ilyen autót elad vagy annyi pénze van, hogy mindegy neki (de akkor már rég új autója lenne :) )
2013. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!