Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 540i első autónak?

BMW 540i első autónak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, mindenképpen v8-at szeretnék.

az e39 szériára gondoltam, de kiegyeznék egy nagyon szépen rendberakott e34-el is.



2013. nov. 6. 15:10
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
67%
Haggyukmár szerintem nagy humbug a srác szerintem:D Ilyen felfogással tiszta vicc. 2milka a zsebbeXDD max ha igaz is ccsak egy szrráknyeztetett kis senkiházi aki felcsavarodik az elsö oszlopra mint hételején a 17éves srác az e36al a barátnöjével..isten ovja az utcákat ilyenektöl. Első autónak ilyen huu haggyukmár...én inkább e36 316 ot vettem elsőként hiába 2-3százerer km et böven levezettem kellet hogy rendesen kitapasztaljam a hátsokerékhajtást télen nyáron..utánna jöhet a nagyobb ésszel kell lenni az ilyen autóknál.. ültem már m5v10 be 507-le vel meg e39 530dvel mentem....rájöttem hogy keményen kell uralni ilyen erőket nem csak 20évesen beleülsz azt integetsz anyunak apunak hogy köszi azt mész az utcákra.....szoval egyél inkább kiflit tejjel ne itt játszd az agyad.
2013. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

ha bringával mész minek erős autó,

és írtad hosszabb utakra vennéd. oda meg pont diesel való városb a 18 liter fogyi Sok sikert a vásárláshoz!

2013. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Figyeld, én nem azért akarlak lebeszélni, mert első autónak veszel ilyen bivalyerős autót, sőt támogatlak, mert én is igy csináltam, és nem bántam meg.


De neked akkorsem való ilyen autó, már meg se haragudj. Mikor állandóan csak azon jár az eszed, hogy 90-nél 8 liter a PILLANATNYI fogyasztás, és hogy már kinézted a legolcsóbb 15-ös gumit 540-es BMW alá... Ez mindent elárul.


[link]


Ezt a cikket neked irták. Itt E34-ről van szó, de az E39-nél sem sokkal jobb a helyzet, vagy ahol jobb, az méregdrága.

2013. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
vicc ez a kérdező.
2013. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

komolyan egy 540i ről szóló kérdés alatt a fogyasztásról ment a vita ? :DDDDDDDDDDDDDDDD


ezt el rakom egy “humorosba”

2018. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

35-ös


Majd ha lesz neked is autód, rájössz, hogy nagyon is számít a fogyasztás, főleg ha ekkora számokról beszélünk.

2018. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ja, de akinek számít a fogyasztás az ne egy 8 hengeres batárt vegyen, hanem egy kisautót...
2018. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

#37

ezaz :D

2018. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!