Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 540i első autónak?

BMW 540i első autónak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, mindenképpen v8-at szeretnék.

az e39 szériára gondoltam, de kiegyeznék egy nagyon szépen rendberakott e34-el is.



2013. nov. 6. 15:10
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
egy ilyen első tulajos kocsiért simán adnék 2 millát, főleg ha kézi váltós lenne.
2013. nov. 6. 16:06
 22/38 anonim ***** válasza:
93%

"félreértettél.

4 levetett 50-60%-os Matador 15-ös téligumi.

Bizony 4 darab ennyi... "

Azt sem tenném fel a saját autómra. :)


"nem veszek újat úgy is lefüstölöm róla 1 hónap alatt"

Így meg szörnyen távol fogsz kerülni a 8 literes átlagfogyasztástól. Azért remélem te is érzed az ellentmondást a saját szavad között.


Hallgass az előzőre,520i-525i-vel is lehet ökörködni,gumit füstölni az is megy keresztbe viszont fenntartásban sokkal olcsóbb, mint az 540i.

2013. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
95%

Na direkt megvártam míg kibontakozik a kérdező, és most már nyugodt szívvel írom:

Még egy hülye buszsávos 50nél 140-nel száguldozó donorjelölt.

Ha ezt első hsz-ként írom, egyből jött volna mindenki: "biztos suzukid van tata!"

2013. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
93%

Igen igen! Csak is első kocsinak és friss jogsisoknak van kitalálva. Csak arra vigyázz hogy amikor felkenődsz valahova ne üljön melleted senki,és ne ölj meg senkit!

Mert én biztos legyilkolásznák egy ilyen kis suttyót,ha letarolná a családomat! Előbb tanulj meg vezetni barátom aztán ráérsz még Te a nagy kocsikkal.

2013. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
89%
Igen, az nagyon-nagyon sok évi spórolt pénzem volt.:) Egyszer már volt eladósorban, de aztán gyorsan levettem a hirdetést, mert majdnem megszakadt a szívem érte. Semennyiért nem adnám el, olyan mintha a fiam lenne. De ha muszáj lenne, 2,5 millió Forintnál többet is nyugodtan elkérhetnék. Full-full extra (akkor úgy voltam vele, hogy ha már ennyit ráköltök, akkor nem oszt-szoroz egy extra tétel sem) és valós 180k van benne, de ezt úgy se hinné el senki, szóval teljesen mindegy.:D Most lett ráköltve 7-800 000 Forint, minden alkatrész gyári BMW, vagy még annál is jobb minőségű utángyártott. A szervízkönyvben pedig egymás hegyén-hátán vannak a márkaszervízes pecsétek. Ha az eszem vezérelne, már több éve új kocsim lenne. De a szívemnek meg nem bírok parancsolni. Ahogy az egyik válaszoló írta, akkor fogom eladni, ha atomjaira hullik alattam, tényleg olyan mintha a saját gyermekem lenne.:) Majd csatolok képet is, de az autó éppen a márkaszervízben pihen, pár dolgot még kicserélnek rajta, amit nem merek másokra bízni. Még egy pár évig minimum szeretném használni, de tervben van egy dízel kombi is, mert nagyon sokba kerül fenntartani. Hobbiautóként pedig még jobb állapotban tudnám megőrizni.:) Semmi sallang nincs rajta, az autó teljesen gyári állapotú, és minden működik. A fejegység cseréjén gondolkozom, mivel az felett már eléggé eljárt az idő. Ő is működik, de elég régi, a mai igényeknek nem igazán felel meg. Természetesen úgy lesz megoldva, hogy bármikor teljesen gyári állapotba vissza lehessen állítani a kocsit.:)
2013. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Ezeknek a benzin temetőknek mára végleg befellegzett. Egyrészt az üzemanyag árak, másrészt a folyamatos traffipaxolások miatt. Egyszerűen nem tudod kihasználni. A fenntartási költségeket meg sem említem, azt már megtették helyettem.

Hasonló korú vagyok mint Te, és egy 1.3-as dízel kocsival járok átlag 4,2-4,6 literes fogyasztással. Mellette lakásra gyűjtök, nem egy letűnt kor egykori "presztízs" autójába ölöm számolatlanul a pénzt. Szerintem valami hasonló életszemlélet kéne neked is.

2013. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Mindenesetre sajnálom azt az autót, amit meg fogsz venni, kérdező. 8 litert mondasz fogyasztásra, miközben egy új gumit egy hónap alatt lefüstölsz vele a kocsiról. Ilyen vezetési stílussal az nem 8-at, hanem 28-at fog enni alattad. Ráadásul használt, 50-60%-os gumit akarsz venni rá (az 50%-os gumi még kíméletes használat mellett is legfeljebb egy-két idényt bír ki az autón). Ha az új gumit egy hónap alatt, akkor egy ilyen 60%-osat egy hét alatt füstölsz le a kocsiról, vagyis havi nagyjából 4x4x15.000 lesz csak a gumiszámlád (segítek: 240.000 Ft/hó). Mindezek mellett a biztosítással is trükközni akarsz, mert számít az az évi 30 matyi...


Kérdező, egyre inkább az az érzésem, hogy ez egy troll kérdés, és csak az álmaidban vásárolsz Te ekkora autót. Ez mondjuk egyáltalán nem baj, főleg, hogy ilyen a hozzáállásod is a dolgokhoz: legalább egy potenciális tömeggyilkossal kevesebb furikázik az utakon.

2013. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

- 8,5-9 litert eszik országúton...

- bicajjal szoktam közlekedni...

- amúgy nem nagy szám az a 290 lóerő...

- 15-ös Matador...


Nem ragoznám tovább.

Bármibe lefogadom, hogy még jogosítványod sincsen!!

A zsebedben is max egy hamburger ára...

Autód, meg majd egyszer, ha nagy leszel!!

2013. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

A kormánytagoknak elég csak benéznie ide, a gyakorikérdésekre. Majdnem minden elsőautós 20 éves fiatal 2 millió forinttal. Nem csoda, hogy azt halljuk tőlük, hogy jól élünk, jól teljesít az ország. Én most nem irigykedek kérem, hanem örülök, mert tényleg jól teljesít az ország. Ezek szerint?

A BMW -ről meg nincs meg a szokásos bunkó véleményem, mint a többségnek. Jó autó. Csak hát nézni kéne a híreket. 10 balesetből 7-ben BMW van. A napokban is felcsavarodott egy e36 egy villanyoszlopra.

2013. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Ne legyél már kispályás... M5-öst vegyél, és lehetőleg úgy dögölj meg /minél előbb/, hogy mást nem viszel magaddal a túlvilágra.
2013. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!