Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogsi forgalmi...

B kategóriás jogsi forgalmi vizsgára tippek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva lesz a forgalmi vizsgám, budapesten a 3-ik kerületben. Aki már tapasztalt vezető vagy éppen itt vizsgázott tudna mondani pár dolgot, amire érdemes figyelni vagy fontos a vizsga szempontjából? Sok órát levezettem, véleményem szerint át fogok menni, ami kell majd, de hátha van, aki tudna hozzátenni valami jó ötletet :)

2013. dec. 5. 22:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gratulálok!Én hétfőn megyek..úristen,bárcsak sikerülne..hatalmas kérés,de most nagyon jól jönne!
2014. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a cigit is leteszem és annak az árából is benzint veszek innentől :D egyetlen fontos dolog van vizsgán, amit én érzékeltem, nemszabad izgulni. Én az elsőt szerintem azért buktam el, mert úgy éreztem hogy a fejemhez pisztolyt tartva vezetek, kb félúton már kikapcsolt aggyal vezettem :D de másodiknál laza voltam.
2014. jan. 18. 20:49
 13/14 anonim ***** válasza:

Na,akkor megpróbálok laza lenni.Bár most az ideg szétfeszít,mert minden összejött:(

Jó lenne,ha sikerülne ez a vizsga!

2014. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Na, előző válaszoló, hogy ment? Én is ma voltam, és megbuktam... kb. a 48. percben, mikor már megörültem, hogy úristen mindent megcsináltam, át fogok menni... Hát nem. :D:D
2014. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!