Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a cikibb? "ócska régi"...

Melyik a cikibb? "ócska régi" kocsival járni, vagy buszozni? Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Vártam az egyik megállóban, ahol voltak fiatalok, középsulis gyerekek, és jött egy srác ilyen 20-23 között volt, a Golfjával, nem tudom melyik az a régebbi amit sokszor látni.

És röhögtek rajta, hogy milyen gáz kocsival járt.


A kérdés: Melyik a röhejesebb a megállóban fagyoskodni, vagy "ócska ciki" kocsival közlekedni?

Kellene bárkinek is szégyelnie hogy akár egy 1200as Skodával jár 2013 ban?



2013. dec. 12. 12:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyik sem ciki. Drága sportmotort venni hitelre, majd hamar felcsavarodni vele valamire, saját idiótaságból (vagy ugyanennek az autós megfelelőjét eljátszani), az a ciki... De nagyon.
2013. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves 10 adtam 1 like ot, majd 1x osszemerjuk :D

Sajna 1ik sem az enyem, de hiddel tudnak ezek durvan menni.

Opelbol sosem ultem erogepben, ez vmi turbos cucc ?

Vagy mi van benne?

2013. dec. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
egyik se cikibb. Hát,gondolom kocsival kényelmesebb sokkal.
2013. dec. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azaz 2,0-ás turbós opc astra.Kívülről semmi extra még alufelni sem.De belülről...
2013. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Napkiraly ***** válasza:
inkább egy velorex mint a busz. Savanyú volt nekik a szőlő
2013. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Semmi mást nem csinálnék. Megállnék, és azt mondanám a suhancoknak: tessék, itt az autó, vezessétek el a legközelebbi sarokig. Aztán mindjárt kiderülne, hogy elindulni se tudnának, mert azt se tudják, mi az a kuplung és hogy működik. Na akkor mi is a ciki?
2016. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!