Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vizsabiztosnak, egy kis visit...

Vizsabiztosnak, egy kis visit díj?

Figyelt kérdés
Egyszer megbuktattak forgalmi vizsgán, kamu indokokra, amikre direkt figyeltem, úgy gondoltam megbeszélem az oktatómmal hogy okosabban meg tudjuk e oldani a dolgot, tapasztalatok? Beválik? Úgy hallottam ez az oktató hajlik rá.

2014. jan. 20. 22:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
szerintem jobb becsületesen átmenni, de hát gusztus dolga.
2014. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Őszintén meg mondom, ebben szerintem a becsület már ott kimúlt mikor, kamura megbuktat egy pénzsóvár banda, tehát.


Engem a becsület nem érdekel ezeken a szinteken, patkányokkal nem fogok jópofizni.

2014. jan. 20. 22:59
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Én sosem adtam, pedig pár kategóriában vizsgáztam. Vagyok annyira büszke, hogy ezt megoldjam pénz nélkül. Másrészt meg egy vagyon egy vizsga, nem adok nekik egy vassal sem többet, költsék gyógyszerre.
2014. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok, csak megbuktatnak, és már nem vagyok biztos magamban, úgy vagyok adok 10 ropit vagy 20 at, és akkor költség viagrára, csak félek hogy odaadom és ennek ellenére is buktatnak.
2014. jan. 20. 23:02
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
igazad van, meg en nem is csinaltam ilyent, de engem is meghuztak egyszer forgalmin. Pedig sztem nem en voltam a vetkes. Allt egy tag a zebranal ezert megalltam en is. Eddig ok, de a tag is csak allt meg en is. (Inteni nem szabad neki vizsgan mert szolt elotte az oktatom h az azonnali bukast jelent). Ez igy ment egy ideig, vegul szolt a vizsgabiztos h induljunk mi ha mar o nem indul. Na de abban a pillanatban h epen elindultam vna, lelepett a zebrara a gyalogos, ekkor en megalltam, erre o is megallt, olyan volt az egesz mintha direkt szorakozott vna velem. Ez igy ment 3x, mire mar en besokalltam es megkerdeztem a vizsgabiztost h most mit csinaljak, mert ugye inteni nem szabad, azt mondta azt nekem kell tudnom. Hat koszi gondoltam magamba, mar a vegen nem birtam idegileg es probaltam neki ovatosan inteni a fejemmel h menjel mar. Ezt az oktato eszrevette azt ennyi, bukta. De akk most ki volt a hibas, en (mert mar vegkep nem tudtam mit kezdjek ezzel a helyzettel) a vizsgabiztos (aki ram bizta ahelyett h ilyen esetbe segitett vna) vagy a gyalogos (aki sztem direkt elvezte a helyzetet h idegesithet)?
2014. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem azért mondom, hogy tovább győzködjelek, de ha tényleg mindent jól csinálsz, és a vizsgabiztos nem egy utolsó gennyláda, akkor át fognak engedni. Én is 2x vizsgáztam, másodikra simán ment.
2014. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
a gyalogos valszeg tényleg direkt szemétkedett, de intés miatt buktatni a kresz teljes félreértelmezése, az ilyen vizsgabiztost el kéne tiltatni a vizsgáztatástól.
2014. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

ma 23:08

utolag hallottam h ezt masokkal is megcsinalta, a gyalogos az o beepitett emberuk volt.

2014. jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
És mi az elvárt viselkedés ilyen esetben vajon?
2014. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

ma 23:11

fogalmam sincs, a mai napig. szted?

eleve az volt a cel h mindenkep buktasson.

2014. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!