Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vizsabiztosnak, egy kis visit...

Vizsabiztosnak, egy kis visit díj?

Figyelt kérdés
Egyszer megbuktattak forgalmi vizsgán, kamu indokokra, amikre direkt figyeltem, úgy gondoltam megbeszélem az oktatómmal hogy okosabban meg tudjuk e oldani a dolgot, tapasztalatok? Beválik? Úgy hallottam ez az oktató hajlik rá.

2014. jan. 20. 22:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
elég undorító...ezek nyilván tényleg csak az extra pénzre mentek, de hogy még egy gyalogost is beszervezzenek hozzá...
2014. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Az oktatóm sokat mondta nekem hogy gyorsan megyek túl tempósan, a vizsgán direkt figyeltem az órát, lassabban mentem mindig a kelleténél semmi baj nem volt, a bukás oka az volt hogy túl gyorsan mentem. Amásik indok az volt hogy induláskor egyk is emelkedőn visszább gurult az autó, ami szerintem nem volt egyáltalán, de a vizsgabiztos csak helyeselt hogy dede. Amikor az oktatóval közlekedtem ő 1x sem mondta hogy ilyen történt volna érdekes. Na nem baj szerdán megyek vizsgázni, kedden adok lóvét oktatónak megbeszélem. Nem tudom hogy megy, hogy már biztos átenged e ha lezsírozza, vagy csak becsukja a szemét a biztos nem tudom.
2014. jan. 20. 23:17
 13/30 anonim ***** válasza:
90%
kesobb, ra vagy 2 evre ossze futottam a volt oktatommal (o rendes volt egyebkent, segitokesz), beszelgettunk es kiderult h ezt a vizsgabiztost vki fel is jelentette aki ugyanigy jart mint en. Amennyire tudom el is tiltottak a vizsgaztatastol, mivel tobb tanu is akadt ra h mit csinalt.
2014. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
66%
kerdezo! nemtom mennyire jo otlet fizetni neki
2014. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, nem tudom mikor jogsiztál, de ma már tényleg ez megy, hallottam oylat hogy valaki aláírta a lapot a vizsga előtt átadta a biztosnak és rögtön húzták neki a 4 hibát, egyik ismerősömet felhívta az oktatója hogy ne menjen vizsgázni mert a vizsgabiztos akit kapott nem fogja átengedni mert szerinte nőt elsőre átengendi szégyen.

Én fiú vagyok még mielőtt félreértenétek :D

2014. jan. 20. 23:22
 16/30 anonim ***** válasza:
88%
hat az ilyenekre nemtom mit mondjak.. az a szegyen h ilyen emberek leteznek. Am 2000-ben vizsgaztam es no vagyok.
2014. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
89%

Ja es meg elotte hallottam olyant h azt mondja pl kanyarodj balra, de ott van egy behajtani tilos tabla szal nem lehet. Kerdeztem az oktatomat o azt mondta nem csinalhat ilyen mert az szabalyellenes. Erre szted? Megcsinalta az a patkany, csak idoben kapcsoltam es montam h ott van a tabla kiteve, akk azt mondta ok.

Az elso huzasaval nem birt csobe huzni, ekk jott a gyalogos dolog.

2014. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Erre engem külön készített az oktatóm, hogy azt mondják, hogy "az első lehetőségnél kanyarodjon balra", az nem feltétlenül a következő utca, mert az lehet, hogy fordítva egyirányú például...szóval ez nem kimondott g*ciség, csak tesztelik, hogy mennyire tud figyelni a vizsgázó. Én hasonló ok miatt buktam elsőre, de a saját hülyeségem miatt nem is szídtam a vizsgabiztost.
2014. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
engem is alaposan felkeszitett ilyen dolgokra az oktatom, eddig ok is volt, csakhat ez a gyalogos ugy nem volt benne.
2014. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó fiúk lányok, de volt olyan is aki adott pénzt? :D és hogy zajlott a vizsga utána arra vagyok kíváncsi :D. Nem vagyok semmi jó elrontója.
2014. jan. 20. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!