Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vizsabiztosnak, egy kis visit...

Vizsabiztosnak, egy kis visit díj?

Figyelt kérdés
Egyszer megbuktattak forgalmi vizsgán, kamu indokokra, amikre direkt figyeltem, úgy gondoltam megbeszélem az oktatómmal hogy okosabban meg tudjuk e oldani a dolgot, tapasztalatok? Beválik? Úgy hallottam ez az oktató hajlik rá.

2014. jan. 20. 22:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
en nem adtam neki penzt, igy is mar tul sokat lenyultak tolem.
2014. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
De am drukkolok neked, sok sikert a vizsgadhoz, akar penzel akar anelkul:)
2014. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"Utolsó válaszoló, nem tudom mikor jogsiztál, de ma már tényleg ez megy, hallottam oylat hogy valaki aláírta a lapot a vizsga előtt átadta a biztosnak és rögtön húzták neki a 4 hibát, egyik ismerősömet felhívta az oktatója hogy ne menjen vizsgázni mert a vizsgabiztos akit kapott nem fogja átengedni mert szerinte nőt elsőre átengendi szégyen."


Igen, az ismerősöm ismerősének az ismerőse így járt. Névtelenségbe burkolózott egyének minden bizonnyal igaz történetei. Te minden ilyet elhiszel? Én két jogsit csináltam, a másodikat egy éve. Elsőre mindkettő. Kenőpénz meg sem fordult a fejemben. Ha peched van ezért még jól meg is fognak szívatni; hivatali dolgozót akarsz lefizetni, ez már nem piti szabálysértési eljárás lesz.


Fentebb író, nincs abban semmi extra, ha azt mondja menj be balra, de ezt valamilyen kresz szabály tiltja. Észre kell venni és a következő utcán balra menni. Ezt sokan eljátsszák, mert a helyzetet kell felismerned, nem vakon követni a hátul ülőt.


A gyalogosos történet elég furcsa. Milyen kresz szabály tiltja, hogy kocsiból jelezzél a forgalom többi résztvevőjének (mert a zebránál ácsorgó gyalogos az)? Mindenesetre, ha tudtad, hogy nem szabad jelezni, miért nem mondtad az oktatónak, hogy húzza már le az ablakot és szóljon ki mi a fenét csinál ott? Egyébként én egy ilyen után feljelentettem volna a vizsgabiztost, ez nem bukási ok.

2014. jan. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

" Milyen kresz szabály tiltja, hogy kocsiból jelezzél a forgalom többi résztvevőjének (mert a zebránál ácsorgó gyalogos az)?"

Több forrásból hallottam, hogy egyes vizsgabiztosok fejében létezik a "gyalogos csalogatása", ami szerintük tilos, és az integetés annak minősül. Ez csak a fejükben levő szabály, ami a valóságban természetesen nem létezik.

2014. jan. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, én 4 éve vizsgáztam és szerintem ez a mindenkit megbuktatnak dolog kamu. Valószínű azért buktattak meg, mert a vizsgáztató így látta jónak. Nem mondom, ki lehet fogni szigorúbbat vagy rossz kedvűt, de akkoris... Ha nem szegsz meg szabályt nem fog megbuktatni. Ha meg igazságtalannak érzed, akkor valószínű, hogy az oktatód is annak fogja érezni amennyiben igazad van. Ekkor bemész az illetékes helyre és panaszt teszel ellene. Ha meg az oktatód nem érzi igazságtalannak, csak te, akkor ez tipikusan az a duma, amit a bukottak találnak ki...
2014. jan. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Hat hidd el az oktatom is meg volt lepodve ezen a gyalogos dolgon nem kicsit, es o ugyanugy nem tartotta igazsagosnak csak hat beleszolasi joga nem volt.

Am masodszorra normalis vizsgabiztost fogtam ki, aki beirt nekem 2 kis hibat, de az teljesen jogos volt. De siman atengedett am.

2014. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Röhögve elfogadták a lóvét :D gratulálok a sok sötétnek aki azt mondta hogy ezek az emberek még engem szivatnak meg mert megkenem őket :D röhögve átengedtek a pénzel a kezükben.
2014. jan. 23. 21:01
 28/30 anonim ***** válasza:
52%
most örülj magadnak, te ostoba paraszt, és ünnepeld, hogy támogatod a kis korrupt rendszert. Így épül Magyarország...
2014. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Mar minden fele korrupcio megy, mert olyan feltuno ez?

Kerdezo, am grat.

2014. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, kit érdekel mit sírsz, veled is csak többen vagyunk, buta majom
2014. jan. 30. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!