Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak 1.3-1.5 lada...

Első autónak 1.3-1.5 lada vagy 1.3 suzuki swift?

Figyelt kérdés

350.000 ft-om van autóra vagyis amit a vétel árnak szánok

Igazából a suzuki felé húz a szívem ,de sokan azt mondják hogy ennyiért már nagyon jó benzin-gázos ladákat lehet venni.

És a ladák azért nem papírból vannak mint a suzukik,ugyanis az is merőseim mutattak olyan képeket olyan balesetekről ahol az egyik autó szuzuki volt és nagyon össze voltak törve a suzik.Mindenesetre nagyon elbizonytalanodtam hogy suzukit vegyek e egyáltalán.

Szóval nem tudom hogyan döntsek.

Ti melyiket javasolnátok e két típusú autó közül.



2014. márc. 18. 19:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Unokatesóm is olvasta, hogy húúú Opel astra F mekkora fasza mindenki ajánlja...pár hónapra rá egy kalap sz-r lett. Nagybátyám első tulaja volt, nemrég adta el mert már minden baj előjött azon is, pedig elég megbecsült volt. Képzelem akkor a többi milyen lehet.
2014. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor zekek szerint nem is olyan rossz autó a swift.nekem személy szerint nem volt bajom vele csak az ismerőseim mondtak és mutattak minden félét róla!
2014. márc. 18. 22:34
 13/27 anonim ***** válasza:

Mondd a típust és mutatok róla szép képeket... Ha egy kamionnal hajtasz a 2m vastag betonfalnak az is ripittyára törik, egyik kocsit se arra tervezték, hogy összetörje az ember Swifteknél is csak addig volt a gond míg 90 valahányban át nem álltak az erősített karosszériára, csak ez sok ember tudatáig nem jutott el.

A két kocsiból pedig bőven a Swift, sokkal olcsóbban fenn lehet tartani.

2014. márc. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
nekünk is volt swfit, 2002-es, 11 évig volt használva munkás autónak , apa vállalkozó volt és nagyon sokmindent hordott el vele és szállított, én csak pozitívat tudok mondani róla , sose hagyta ott sehol , motorja nagyon jó , keveset fogyaszt , 1.3-as volt , tényleg jó kis kocsi :)
2014. márc. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
csupa értő ismerőseid vannak..hogyhogy kiengedték őket? meggyógyultak?
2014. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hogy annak az embernek mi játszódott le a fejébe aki szerint egy F-Astra nem biztonságosabb egy suzukinál. de akkor ne is legyen sose suzukinál jobb autód ...

Am ezek közül Lada ...de inkább Astra ..

2014. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a kategoria az F-Astra is...
2014. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nekem van Ladám Suzukim meg egy felsőközép osztályos Opel is. Ladát csak fanok vegyenek meg aki tudja otthon szerelni, mert hogy ezeket már csak a korukból adódóan is de mindig szerelni kell. Plusz rozsdásodásra fokozottan hajlamosak. A fogyasztásról annyit, hogy írja itt mindenki, hogy az én Ladám elmegy 7-8 literből sőt óvatosba 7 alá is megy. Elmegy persze, ha 70-80-kával járkálsz vele országúton. Egyébként meg sokkal többel nem is nagyon bírna menni, ha a karburátora 7-8 literre van belőve. Írták előttem hogy jó a Lada mert hátsókerekes és lehet vele bohóckodni. Lehet persze, csak oda erő kell a motorba meg benzin a tankba, és ekkor máris búcsúzhatsz a 10 alatti fogyasztástól. És egyáltalán nem biztonságosabb a kasznija mint a Suzukinak. Max kissebb ütközésnél nem hórpad akkorát. Szóval nagyon gondold meg a Ladát.

A Suzuki teljesen jó kis autó. Főleg meg első kocsinak. A régebbiekben (nekem is az van, 2002-es) nincs meg ugyan az a nyugatias komfort, de a Ladánál egy fokkal jobb. Az 1.3-as 84 lóerős motorja pedig nagyon jó. Pörgős fürge kis autó. Ha nem hajtod 5 literből elmész vele. Ha kifogsz egy jó állapotút és vigyázol rá, csak tankolni kellesz meg a fékeket cserélni.

2014. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem, mi játszódik le annak az embernek a fejébe, aki egy Suzukis kérdésnél, rögtön a balesetekkel tud előhozakodni?! Te meg ha ennyire nem félsz, vagy nem tudsz vezetni, akkor ne is ülj autóba! Sőt, még a házból se mozdulj ki, mert mi lesz, ha a fejedre esik egy cserép?


Üdv: egy Swift tulaj.

2014. márc. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Kedves problem most te nekem szántad ezeket a gúnyos megjegyzéseidet?
2014. márc. 20. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!