Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak 1.3-1.5 lada...

Első autónak 1.3-1.5 lada vagy 1.3 suzuki swift?

Figyelt kérdés

350.000 ft-om van autóra vagyis amit a vétel árnak szánok

Igazából a suzuki felé húz a szívem ,de sokan azt mondják hogy ennyiért már nagyon jó benzin-gázos ladákat lehet venni.

És a ladák azért nem papírból vannak mint a suzukik,ugyanis az is merőseim mutattak olyan képeket olyan balesetekről ahol az egyik autó szuzuki volt és nagyon össze voltak törve a suzik.Mindenesetre nagyon elbizonytalanodtam hogy suzukit vegyek e egyáltalán.

Szóval nem tudom hogyan döntsek.

Ti melyiket javasolnátok e két típusú autó közül.



2014. márc. 18. 19:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem, a 16-nak! :)
2014. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Értem :)


Amúgy több mint valószínű hogy suzukit fogok venni.Főleg hogy láttam azokat a ladás képeket amit az egyik kedves válaszadó linkelt.

2014. márc. 20. 22:44
 23/27 anonim ***** válasza:
Gondolod egy Suzuki különbűl nézne ki ütközés után?
2014. márc. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Ezt most minek írtad utolsó?

Ha végig olvastad volna a válaszokat és a kérdésemet is normálisan nem írtál volna ilyet.

Ugyanis a kérdésembe is kiírtam azt hogy a suzukiról az ismerőseim ilyen suzukis balesetes képeket mutattak.

De itt valaki belinkelt ladás balesetes képeket és azok is össze voltak lapulva rendesen!

Erre írtam azt hogy így már több mint valószínű hogy suzuki lesz mert a lada is ugyan úgy xarrá törik!

Most már érted?

2014. márc. 21. 14:03
 25/27 anonim ***** válasza:
Mint kell ezt ragozni? Egy Ferrariból is lehet palacsinta ha úgy ütköznek vele...
2014. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nem ragozok semmit!

Hanem az előtted válaszoló .Olyat írt amit már rég kitárgyaltuk,mellesleg a válaszokat el sem olvasta sőt a kérdést sem.

Miért nem lehetett normálisan végig olvasni a kérdést és a válaszokat.

Minek kell azt leírnia amit eleve beleírtam a kérdésbe?

vagyis kérdésemből idézve.

"vannak mint a suzukik,ugyanis az is merőseim mutattak olyan képeket olyan balesetekről ahol az egyik autó szuzuki volt és nagyon össze voltak törve "

Én meg csak az egyik válaszolónak írtam hogy mivel linkeltek képeket összetört ladákról is és azok is xarrá törtek így suzukit veszek mert a lada sem biztonságosabb.

Nem ragozok túl semmit csak nem szeretem ,ha hülyének néznek azért, mert egyesek lusták elolvasni normálisan a kérdést és a válaszokat!

2014. márc. 21. 21:08
 27/27 anonim ***** válasza:
Talán mert én meg a 23-asnak írtam...
2014. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!