Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Lada vagy Skoda...

Első autónak Lada vagy Skoda 120 esetleg 105?

Figyelt kérdés

Szeretnék autót venni,mert bár van autónk,de azt mindig a bátyám használja, állandóan elviszi, alig van lehetőségem vezetni és nekem ilyen A-ból B-be való használatra kéne valami filléres ám mégis megbízható autó, és legalább a vezetést is gyakorolhatnám mert friss a jogsim.

Nincs 300-400 ezrem autóra, nyilván ha lenne nem ilyen autókban gondolkoznék, de ez egyenlőre még csak egy gondolat semmi tervem nincs, könnyen meggyőzhettek vagy lebeszélhettek,esetleg alakíthatjátok a véleményem.

(Trabantot és Polskit nem akarok)


2014. máj. 2. 22:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elsősorban iskolába járnék autóval mert nagyon rossz a tömegközlekedés a városunkban és gyalog meg sok idő, tehát inkább a környéken használnám ha meg nagyobb távra kell akkor a másik autóval mennék amúgy is.
2014. máj. 2. 22:37
 2/14 anonim ***** válasza:
bicikli vagy robogó nem jöhet számításba?
2014. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A biciklinek könnyen lába kel, a motort meg nem igazán szeretem,az az igazság,hogy félek rajta.
2014. máj. 2. 22:45
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

akkor én ladát vennék, bár kicsit sokat fogyaszt a mai kocsikhoz képest.

vagy négyütemű wartburgot, az beéri 7 literrel is.

2014. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Gondolom kb 100-150 ezer körűl akarsz autót venni.

Én azt mondanám inkább egy első kerékhajtásos autót vegyél mert könnyebb irányítani (vizes,poros,havas úton nehezebben csúsznak meg vagy ha meg is csúsznak könnyebb megfogni az autót ha fronthajtásos)


Tessék egy pár autó hátha megtetszik valamelyik


Zastava

(nekem volt ilyen nagyon jó kis autó,vásárlásnál főként a küszöbökre kell figyelni mert azok szoktak rohadni rajta de elvégre több mint 20 éves autók)

[link]

Renault clio

[link]

Maruti

[link]

Ladából meg inkább a samamara a fogyasztása is kedvezőbb mint a sima ladáké.Ja és fronthajtásos

[link]

2014. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Napkiraly ***** válasza:

[link]


Jobbnál jobb autók ha a keleti mocskot figyelmen kívül hagyod

2014. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hol az A és a B??? Melyik városban? Mert gondolom nem akarsz túl mesze utazni érte.
2014. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt 1200-es zsigulim és 120-as, 105-ös skodám is.

Azt tudom neked mondani hogy skodával járnál jobban, kevesebbet fogyaszt mint a zsiguli és a meghajtott kerekek leterheltsége miatt nem csúszkál úgy. Kevésbé rohad, könnyebb vezetni. Kevesebbe is kerül most egy normális állapotban lévő skoda mint egy zsiguli.

2014. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
fieste vagy a kis maruti megfelelne neked, jó kis autó a maruti :)
2014. máj. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Napkiraly ***** válasza:
van ott egy tico 99ezerért, 5 sebesség, 5 személy, tartósabb mint egy maruti
2014. máj. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!