Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szétégettem a fékpofákat,...

Szétégettem a fékpofákat, szerintetek nagyon haragszik rám az oktató?

Figyelt kérdés
Én nem akartam rosszat.. csak ideges voltam, és behúzott kézifékkel forgolódtam kb 5 percig, csak azt vettem észre, hogy nagyon büdös van... az oktatóm nagyon kiborult és emiatt nem mehetek vizsgázni... mit csináljak? Nem akartam tényleg rosszat:(

2014. júl. 12. 23:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyedül a tanuló hibája?

Nem, ez egyedül a felelőtlen oktató hibája! Neki az a dolga, hogy a kocsiban üljön, nem az, hogy kiszálljon beszélgetni. És még neki áll feljebb?


Vicc ami ebben az országban megy...

2014. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Az oktatód csak ne boruljon ki hanem tartsa a pályán a szemét, azért kapja a pénzt.

5 perc alatt ott aztán piszkosul szét lehet égetni egy féket :D

Az természetes hogy lesz egy kis ferodól szag de ettől még nem ment xarrá az a fék. Ezt a fiam is eljátszotta a kocsimmal, de az végig ment a városon :DD a szerelő felcsiszolta a pofát, semmi csere, rárakta fékpadra tökéletes volt az érték. Fél óra és mentünk tovább. De a te esetedben még erre sincs szükség az totál biztos.

Ez miatt nem mehetsz vizsgázni.? :) Ez egy vicc :D Komolyan mondom.

2014. júl. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
5 perctől nem megy szét a fék. Maximum ha már előtte is rossz állapotban volt. Amíg nincs jogosítványod, addig hiába ülsz te a kormány mögött, jogilag ő a vezető. Nem kell semmit fizetned és javaslom válts sulit. Új légkörben jobban fog menni.
2014. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

ahogy már többen mondták ne fizess egy forintot se mivel ő a felelős a kocsiért...minek szállt ki...

neki se fog sokba kerülni...csak zsebbe akar még egy kis lóvét, tényelg menj át másik oktatóhoz,

és nem ártana jelenteni a főnőkének h jobb lenne ha visszavenne az arcából és végezné normálisna a munkáját...

2014. júl. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

" ő kiszállt a kocsiból és közben dumált egy másik kollegával"


Ezért nem téged kéne büntetni, hanem neki elvenni az engedélyét de sürgősen! Az oktató felelőssége MINDEN ami a tanulóval történik! MINDEN! Kutya kötelessége melletted ülni, ő azért van ott, hogy vigyázzon rád és a többi közlekedőre!


Az ilyen idiótától azonnal el kell menni, menj át egy másik oktatóhoz.


Fizetni meg eszedbe ne jusson semmit!

2014. júl. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Te tanuló vagy, még tanulod a vezetést. Tehát az oktatónak kellett volna erre figyelnie és szólni neked, hogy engedd ki a kéziféket.

Azaz csak magára haragudhat, hogy nem végezte elég körültekintően a munkáját.

És igen, a biztosító kifizeti neki a kárt. Emiatt ne érezd magad kellemetlenül!


Egyébként vannak ilyen oktatók. Annak idején az enyém mindig akkor ordibált velem, ha kicsit jobban kihúzattam a sebességeket és nem rángatáshatáron váltottam. Ekkor mindig kiabált velem, hogy mit képzelek én mennyi benzint fog ő fizetni. De basszus, nem azért fizetünk az órákért, nem is keveset, hogy abból bőven fussa az ő tankolására is?!

2014. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

"Annak idején az enyém mindig akkor ordibált velem, ha kicsit jobban kihúzattam a sebességeket és nem rángatáshatáron váltottam. Ekkor mindig kiabált velem, hogy mit képzelek én mennyi benzint fog ő fizetni."


Off, de az az oktató is egy hülye volt! Majd nem benzint fizet többet, hanem motorgenerálra költ!

:D

2014. júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Hát ja. Mondjuk negatív példának jó volt. Legalább tudtam, hogy ha levizsgázok, utána hogy nem szabad vezetni. :)
2014. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nekem az öcsém egyszer 15 Km-et jött haza behúzott kézifékkel. Ráadásul országúton, nem is városban. Éreztük mi is, hogy nagyon büdös, de másnapra lehűlt, semmi baja sem lett, tökéletesen működött/működik.


Egyébként nekem is volt ilyen régen, amikor én tanultam, hogy rutinon kiszállt mellőlem az oktató, mert jött egy barátja/ismerőse és azzal beszélgetett. Én meg egyedül csinálam tovább. Azonnal jobban ment, hogy nem stresszelt ott a jelenlétével! 1500-ös kombi Lada, régi szép idők!!! :D

2014. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ha csak rutinozás volt behúzott kézifékkel akkor nem a fék égett meg, hanem a kuplung, igaz, ugyanolyan büdös mindkettő, de a felelős alapvetően nem te vagy hanem az oktató, hisz ő is ott volt a jóval nagyobb tapasztalatával és és ő se vette észre. Amíg az ember az elején van ennek a "szakmának" megesik az ilyesmi, emiatt ne edd magadat. Fizetned szerintem nem kell, pláne hogy semmilyen papírt nem írtál alá hogy fizetned kell az autóban okozott kár(oka)t. Persze ettől még nem lesz egyszerű vizsgáznod, de szerintem válts oktatót, ez jogodban áll, és egy másik vigyen el vizsgázni. Anyagilag is bejjebb leszel, és jogsid is hamarabb lesz.
2014. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!