Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szétégettem a fékpofákat,...

Szétégettem a fékpofákat, szerintetek nagyon haragszik rám az oktató?

Figyelt kérdés
Én nem akartam rosszat.. csak ideges voltam, és behúzott kézifékkel forgolódtam kb 5 percig, csak azt vettem észre, hogy nagyon büdös van... az oktatóm nagyon kiborult és emiatt nem mehetek vizsgázni... mit csináljak? Nem akartam tényleg rosszat:(

2014. júl. 12. 23:37
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, most már sokkal tisztábban látok. Vizsga előtt vagyok már, több órát nem vagyok hajlandó venni. Váltani azért nem akarok, mert egy új ember, új autó plusz 10 óra lenne. A kötelező óraszámom már rég meg van, így az a tervem, hogy szépen bemegyek a tanintézménybe, és kérek magamnak egy vizsgahelyet. Akkor ez a vizsga időpont tologatás már egy bevált trükk náluk. Csak attól tartok, ha nem veszek pótórát, akkor képes lesz direkt megbuktatni, mert erre már tett célzást... bárkit lehet olyan helyzetbe hozni, hogy ne sikerüljön neki. Gondoljatok rám, ma megyek 12.00 től:)
2014. júl. 13. 11:38
 22/30 anonim ***** válasza:

"akkor képes lesz direkt megbuktatni, mert erre már tett célzást..."


Ezért kell sürgősen váltani. Az ilyen mocskos aljadék még képes is rá, hogy azért a pár ezer forint bevételért, amit neki jelent pár plusz óra képes több tízezer forint költségbe verni TÉGED!


Új autótól nem kell félni, pont úgy működik, mint amin tanultál...

2014. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem az első ember, aki ennyire szemét... Tényleg nincs több pénzem...:( Ezért döntöttem úgy, hogy mindent el fogok mondani róla az intézményben. Nekik sem érdekük, hogy botrány legyen. Komolyan nem gondoltam volna, hogy ennyire korrupt ez a szakma.... borzasztó
2014. júl. 13. 11:51
 24/30 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok.! Remélem sikerül, az idióta oktatód ellenére is.
2014. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Az autós oktatók közel olyan r0hadékok, mint a taxisok. Azt sem szabad nekik elhinni, amit kérdeznek.


Pláne azért, mert mind úgy csinál, mintha rohadt nagy szívességet tenne neked azzal, hogy oktat. Meg egy nagy lódorongot! Nagyon sokat fizetsz azért, hogy ő oktasson, ez kutya kötelessége a pénzedért, nem szívességet tesz! A boltban az eladó sem szívességből szolgál ki, akkor az autós oktatóról sem kell ugyan ezt hinni.

2014. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Ma voltam vezetni ismét.Ugyanolyan bunkó volt,de én közöltem vele,hogy nincs több pénzem és megpróbálom a vizsgát lesz ami lesz.Erre azzal érvelt,hogy áldozni is kell rá,mondtam neki,hogy fizettem már eleget tovább ne fejjen.Állítólag miattam már sebességvaltot is kell cserélni,de ezen már csak jót nevettem.
2014. júl. 13. 19:35
 27/30 anonim ***** válasza:

Ilyenek ezek. A legelején és is hű de jó voltam, a harmincadik órához közeledve meg rosszabb lettem mint a sok éves átlag.

Egyik ismerősömnek15 éve van jogosítványa, több éve külföldre jár dolgozni, mégis néhány hónapja megrakott Opel Vivaroval ment vagy 40 km-t behúzott kézifékkel, de ott is csak kézifékkötelet kellett cserélni, mert megnyúlt.

2014. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"Állítólag miattam már sebességvaltot is kell cserélni,"


Ismét kérdezem:


Ki az oktató? Ki tanította hogyan is kéne kezelni a sebváltót? Kinek kéne FELÜGYELNIE és JAVÍTANIA ha rosszul csinálod?


Azt hiszem ezzel meg is válaszoltam a kérdésed :)


Komolyan mondom menj át másik oktatóhoz vizsgázni, mert ez olyan r0hadéknak tűnik, hogy még direkt belefékez a vizsgádon veszélyhelyzetre hivatkozva és akkor instant bukta.

2014. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Ajaj :-(
2014. júl. 13. 20:40
 30/30 A kérdező kommentje:
Le fogom váltani!:-D
2014. júl. 14. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!