Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek manapság még...

Kisvuk29 kérdése:

Szerintetek manapság még lehet menő egy lada?

Figyelt kérdés

Egy aránylag eredeti de pl szélesíttett alufelnis kocka vagy ikerlámpás 1500-ös lehet-e jó még manapság :D

Tudom nem mai gépek de attól ha talál az ember egy jobb fogyasztásút az még lehet jó gép



2014. szept. 14. 09:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem menő lenne, hanem inkább retró, bár falun úgy megy igazán (nálunk igy van), hogy van egy komolyabb autód, és akkor ez van mellette hobbinak, és akkor már nem szólják le.
2014. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kellő igényességgel és nem tipikus gagyi lada tuningokkal igen jó retro autot szoktak belőle kihozni.

Ha igényesen van felépítve még ma is mutatós.

2014. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én is egy 27 éves 2105-ös ladával járok. Meglepően jó állapotú a korához képest, 250ezret futott motorgenerál nélkül, de itt-ott kiütött rajta a rozsda de az összkép jó. Ha megjelenek vele valahol, vagy találkozok valakivel, legyen az csak vagy csávó, senki nem szólta még le, hogy miért járok még ilyen szarral. Általában körbenézik (csajok is) és megdicsérik az állapotáért. Ha viszek vele embereket, tetszik a hátsó ülés kényelme és hogy 100-nál elég komfortosan lehet vele menni. Általában mindenki elkezdi mesélni, hogy a nagyapjának vagy az apjának volt ilyen és hogy mennyire szerette meg hiányzik neki. Aki azt mondja, hogy ne égesd magad ladával meg szégyen ilyent használni az vagy pesti, vagy a p*csája alá lett téve egy drágább autó. Én ezt nem azért használom mert erre futotta, hanem ehhez az autóhoz kötődök.
2014. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy az embedding kit gondolnak a Ladákról. Az a Lada tulajikon múlik. Több csoportjuk is van. Vegyük pl: a csapatós "hüjegyerek ladát" (ezek bohócok) Akkor vannak a kihegyezett tuning ladák (ezekben azért már látja az ember a belefektetett energiát. Ez nem lenézendõ!) Aztán vannak a garázsban õrizgetett idõkapszullák. És végul az alapokról újra épített oldtimer gépek. Aki a két utóbbit lenézi az egy f....kalap. Ezekben munka van és törõdés. Amit nem illik lenézni. Legyen az bármilyen autó ami régi és megõrizték az állapotát. Vagy felt lett újítva.
2014. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Az, hogy az emberek mit gondolnak..."

Ezt akaram írni. Sorry!

2014. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem értem a fikázós válaszolókat :D

Rozsdakupacban olvastam hogy egy gyári ezeröcsi szép felnikkel igenis lehet szép

A hangsúly a gyárin van

Jelenleg egy kis etzm van mint jármű és annál is jól esik mikor megdicsérik hogy szép :D

2014. szept. 15. 16:59
 17/20 Napkiraly ***** válasza:

Szerintem még él a sztereotípia, hogy kockalámpás kombit kell venni, abban több disznaj elfér.

Aztán ugye ott van a használó csoportokkal asszociálás:

[link]


[link]

2014. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Nekem van egy 1200-em, erre két szélsőséges reakció közül érkezik valamelyik.


1. Hű de szép, de jó, hadd nézzem meg.


2. Óóóó, ennyi pénzért már vehhetél volna egy suzukit, nem is értem, nekem biztos nem kéne ilyen, szar.


Na ez utóbbiból van a több, sokkal több. :)

2014. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"150-200-ért már makulátlan garázsban tartott példányokat kapni"


Melyik alternatív valóságban?

2014. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Oké

Ezek szerint ez a márka nagyon megossza az embereket :D

2014. szept. 17. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!