Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus, Seat Leon vagy VW...

Ford Focus, Seat Leon vagy VW Golf 4?

Figyelt kérdés

Mit kell tudni ezekről az autókról? Az 1999-2003as kiadásúakra gondolok.


Melyikből kapod a legjobbat egy X összegért? Meg melyik autó a legmegbízhatóbb, legolcsóbb fenntartani és stb..?



2014. okt. 17. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Ford Focus is nagyon sikeres, főleg a régebbi, TDDI motorosak (benzineseket nem tudom).

Seat Leon és Golf 4 ugye egy és ugyanaz, és a Golf 4 ugye nagy sláger, és nagyon jó autó, az 1.9 TDI kinyirhatatlan. De azért mondom hogy Seat Leont vegyél, mert a Golf 4-et unom már, rengeteg van, hamarabb megnézek egy szép Seatot már. De a Focust is ajánlom, ha az tetszik jobban. Igazából eggyikkel sem fogsz rosszul járni.

2014. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm :)


Manapság mennyiért lehet ezek közül normális állapotban lévőt venni?

2014. okt. 17. 17:19
 3/10 anonim ***** válasza:

focust drágábban lehet kapni

golf4 a drágább mert német és a név a seat kb1-2 százzal olcsóbb de persze ez is német már de eredetileg spanyol amúgy ugyanaz mint a golf 4 csak más a borítás,golf 4 aartam leon lett belőle keress 1,9 tdi az lessz a legjobb választás motor szempontból amúgy mind 3 jó autó

2014. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
2004-es Focus kb 5-600ezer.
2014. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

Szerintem a legdögösebb a Seat Leon, de semmiképpen ne 1.4-es benzines motorral, mert az nagyon vérszegény a kasztnihoz.


Amúgy ahogy előttem írtak a Golf 4 és a Seat Leon műszakilag egy és ugyanaz, viszont a Leon sokkal elegánsabb kívül-belül. Nekem volt anno...


A Focus se rossz kocsi, de arról nem tudok bővebbet.

2014. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Viszont a Leon-ból negyed annyi van az utakon, mint a Golf 4ből. Szóval így negyed annyi eladó is van :/
2014. nov. 28. 20:39
 7/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

Az miért baj, ha nem tucat autód van?


Amúgy komolyan jóval elegánsabb a belseje is mint a Golfnak, szerintem nézz meg élőben 1-2 Golf-ot, Leon-t, Focus-t, hátha segít a döntésben. Amúgy ha jó állapotút fogsz ki, akkor mind a 3 jó vétel lehet.

2014. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Koaxk Ábel ***** válasza:
Amúgy lehet elfogult vagyok, de a Golfnak és a Focusnak feledhető formája van. A Leon pedig olyan formavilág, hiába öregszik mindig jól fog kinézni, valahogy nekem olyan mint mondjuk a régi opel calibra-k, hiába öregek mint az országút, örök marad a designja.
2014. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem "tucat" autóm van, hanem evvel csak azt akartam érzékeltetni, hogy nehéz jót találni belőle. Mivel kevesebb a választék, mint pl egy Golf 4ből.
2014. nov. 28. 20:54
 10/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ebben egyetértek, de mivel a legtöbb Leon-ban kismotor van így ott van esély jókat kifogni.


Cupra-ból szinte lehetetlen nem széthajtottat találni.


2010 körül akartam venni egy dízel Cupra-t mert korábbról jó tapasztalatom volt a Leon-al, de mind rommá volt hajtva, akkor végülis inkább egy hasonló teljesítményű de tucat motoros Audi A3-ast vettem, azóta már az sincs meg.

Ezt csak azért írtam le, mert piszok jó autó, én másodszor is megvettem volna egy erős dízel motorral.

2014. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!