Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért bántja az sok férfi...

Miért bántja az sok férfi lelkét, ha egy nő jól vezet, illetve olyan munkája van ahol C, D, plusz E-s tudás is van?

Figyelt kérdés

Ezek annyira semmit mondó dolgok. Tehát még ok, hogy valaki nem tud elvégezni egy egyetemet (itt most nem olyanokra gondolok akiknek az anyagi vagy bármi más helyzetük nem engedi meg, hanem mert tényleg nem alkalmasak rá), de miért meglepő, hogy egy nő kamionozik, vagy hasonlók? Ide nem kell 2000-es IQ, vagy nem tudom miket is írjak. Amikor bárkinek mondom (mert nem titkolom, hisz szerintem nem kell szégyelnem) hogy igen, van ilyen meg olyan jogsim, vagy itt bárkit bátorítok, hogy én már X éve kamionozok, akkor itt vagy ott vagy amott nekem esnek, hogy én kamuzok, meg ez biztos nem igaz!

De miért hazudnék?

Ha kell jöjjön ide bárki és személyesen győződjön meg róla!


Azt még megérteném, ha azon akadna fent valaki ha azt írnám, hogy ja, hát én vagyok az USA elnöke! De egy ilyen hétköznapi dolog miatt miért van megkérdőjelezés meg puffogás?


2014. okt. 18. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért ne általánosíts légy szíves kérdező!

Nekem semmi bajom a kamionos, buszvezető, stb nőkkel. A munkahelyemen pl egy kolléganőmmel járjuk az országot. Igaz, hogy csak B-s jogsival, mert csak dobozos kistehereket szoktunk vezetni. És csak napi ~600km-eket, de ezzel is elmegy az egész munkanap. Az oda-vissza utat általában megosztjuk. Szerintem jól vezet a kolléganőm. A parkolásnál, szűk helyen való manőverezésekkor parázik néha, de valahogy mindig megoldja. Biztos nekem is vannak hiányosságaim a vezetésben. Nem szoktuk emiatt egymást cseszegetni.

És ha már szóba hoztad, mind a ketten egyetemet végeztünk. Én egy 5 éves MSc-t műszaki területen, ő egy 3 éves BSc-t levelezőn. De ez sem sokkal kisebb teljesítmény, mert mind ezt család, gyereket, munka mellett tette.

2014. okt. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, valószínű azon okból tetted fel ezt a kérdést, ahogy válaszoltál egy másik hölgyemények ebben a kategóriában.

Nem avval volt a bajom, hogy kamionozol, és nő vagy, hanem AHOGY válaszoltál neki.

2014. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!