Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni ezt az autómat...

Megéri megvenni ezt az autómata váltós 6-os Golfot?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 23. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Megéri. Megbízható helyről veszed, garanciával. Maga a típus nagyon értékálló, ezzel a motorral és váltóval meg külön öröm vezetni.
2014. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Nem, főleg ennyiért, szét van már hajtva.

Ennyi kilóméterrel ez kb 3, max 3,5-öt ér. De akkor sem venném meg, megbízhatatlan tsi, kiszámíthatatlan DSG, ráadásul egy autómatás sem vállalja, mert nem értenek hozzá.

Én próbáltam nem jött be, lustán indul, kuplungot hamar legyilkolja

2014. nov. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy nagyon jó autó. Nálunk van DSG váltós autó a családban, a baráti körben pedig több is, egy álom vezetni és nagyon tartósak. Eggyel sem volt még gond. Ez az autó még 10 évig biztos autó lesz, nem tűnik rossz vételnek. Ami jó, annak megkérik az árát. Nem véletlenül 4M.
2014. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért itt is megy ám a tekergetés meg szervizkönyv írogatás.

Megnéztem a Skodákat gyorsban és egy 134000km-es Fabia gyönyörűen kopott kormánnyal, és egy 1.9 TDI Octavia tollal átírt szervizkönyvvel.


[link]


[link]


Jónak néz ki a Golf, de csak óvatosan.

2014. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat!
2014. nov. 23. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:
#2-es válaszolóval vagyok kénytelen egyetérteni. Drágállom, és berzenkedek a DSG-től.
2014. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!