Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe lenne ez a kis "tuning"?

Kisvuk29 kérdése:

Mennyibe lenne ez a kis "tuning"?

Figyelt kérdés

Elkezdtem össze szedni hogy ha meg lesz rá a pénzalap a lepusztult munkás swiftet miként akarom fiatalos autóvá változtatni :)

Kérlek titeket hogy ne jöjjetek a fikázásával mert én szeretem ezt a kisautót és meg akarom becsülni a felnövekvő generációnak (értsd amíg lehet használom akár egyszer a gyermekem is :D)

Na tehát ő az alany (tudom nem szép de nem is a külseje miatt "szerettem bele" ingyen jött és keveset futott)

[link]

Ha csúnya is de zöld de én nem vagyok híve a metal,gyöngyház és egyéb csillogó dolgoknak

Nekem ez tetszik nagyon (a kocsi csak illusztráció :D )

[link]

Ez jobban szemlélteti:

[link]

Tehát ilyen matt festés suzukin nem a megszokott metal fény

Lehet bátor de én egyedi autót szeretnék ami nem jön minden sarkon szemben :D

Emellé 1 szett (tehát 5 mert ugye pótkerék) alufelni

Nem a legdrágább de igényes 14-es felni

És egy ilyen matrica a motorházra

[link]

[link]

Szerintetek mennyire lenne drága egy ilyen kezdő pakk?

Mert valami olyan kéne ami egyedi

Meg az autónak is kéne kis törődés mert rá járt a rúd :(

Mivel ingyen jön csak névre kell írni (meg van kis javítandó az alján jobban merek költekezésre gondolni mintha 300 lenne maga az autó

Tudom érdekesnek hat de a célnak mindenképpen megfelel szerintem

A lényeg hogy üssön és ne az jöjjön le róla hogy ez is csak egy hülyegyerek

Az igényesség és a "kevesebb néha több" elv fontosabb



2015. ápr. 23. 22:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Átlátszó indexbúra? Azt tedd hozzá gyorsan, hogy akkor vegyen bele színes izzókat is, mert a fehér irányjelzőért büntetnek.

Különben a motorháztető matricáról úgy látom, hogy ezek a válaszok fölöslegesek a kérdező számára. :(

2015. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ez egy jó RAT alap így. Teljesen ígyhagynám, esetleg a bal sárvédőt rozsdásítanám, 14-es felni és kész.
2015. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Beviz Elek ***** válasza:

#9

Nem is tudom...

Nekem is egy 18 éves roncsom van. Gyári motor, toronymerevítő, 16-os kerekek, sport kipuffrendszer, minden ablak és a hátsó lámpa fóliázott, bőr kagylóülèsek és bőröztetett kartámasz.

Nagyon jól érzem magam benne, ha a seggem alá tolnának egy kombi A6-ost (másik kedvenc), akkor beraknám a garázsba és elővenném ha sok cuccot kellene cipelni.

2015. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 dirtboy ***** válasza:

Nekem sem éppen új a verda,16éves.

Nem leszólni akartam senkit bár a pontozásból látom hogy sokan magukra ismertek és zokon vették.

Te eseted máris más mert ha jól veszem ki a szavaidból az egy szép állapotú idősebb verda,azzal nincs is gond.


A kérdező akinek szántam az üzit pedig ép most akar kb 2x annyi pénzt bele ölni mint amennyit az egész kocsi ér egy kétes műszaki állapotú autóra.

És ha ő ezt meg is csinálja semmit nem nyer vissza később belőle sőt még eladni sem lehet majd.

2015. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Beviz Elek ***** válasza:

A pontozásra ne figyelj, nem hasznos/nem hasznos elven működik, hanem tetszik/nem tetszik, ezért sosem nyomkodom és sosem figyelem hogy mit kapok.


Ne ess tévedésbe, az enyém sem ér sokkal többet, egy nem túl sűrű átlagos szedán volt. 400-ért vettem reális áron, ráköltöttem mégegyszer ennyit és eladhatnám reálisan 500-ért, viszont nincs az a pénz amiért megválnék tőle, hiszen annyi kétkezi munkám van benne hogy a szívemhez nőtt.


Bár abban igazad van, hogy nem pont egy pici Suzukiba öntenék egy zsák pénzt...

2015. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

A RAT stílus se rossz de a swifteket mindig lenézik sajnos

A felni és az index tuti meglesz

A festésen gondolkozom a legjobban

A matrica csak azért kéne hogy megtörje valami az egyszínűséget

Műszakilag nem rossz a gép

Csak sajnos a kuplungot kinyírta az aki eddig használta... :/

Küszöb egyben van

Az alján akad javítani való de lakik a szomszédban egy kasztnis :D

Aki említette a jobb autót annak

Amíg ez hosszú úton kijön 4-4,5 literből nem akarok jobbat

Meg az első autó amúgy se lehet tökéletes, mert ez már törvényszerű :D

2015. ápr. 25. 17:45
 17/24 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le a Swiftet, kis fogyasztás, olcsón fenntartható, megbízható autó. Városba elszaladgálni, meg kis távolságokat, tökéletes vele. De tuningolni... felejtsük már el.
2015. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Amúgy a tuning nem véletlenül van ""be téve

Egy festés meg egy szett alupapucs minden csak nem tuning :)

2015. ápr. 25. 18:43
 19/24 anonim ***** válasza:
Tényleg nem. Az a "hülye gyerek tuning"
2015. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 dirtboy ***** válasza:

/A RAT stílus se rossz de a swifteket mindig lenézik sajnos/


Én megnézem minden találkozón a RAT autókat mert érdekesek,jó látni azért és tudom hogy szándékosan van ilyenre csinálva valamint a tulajnak van normális autója is egész biztos.


Amire te készülsz az számomra azért negatív mert neked nincs másik autód és ahelyett hogy ezt az egyet raknád rendbe műszakilag kifogástalan állapotba inkább neki állsz olyannak amivé az autó saját magától válni fog ha továbbra is elhanyagolod a fontosabb dolgait.


A másik pedig hogy RAT autónak szerintem annyira nem nyerő a swift,valahogy inkább 1es vagy 2es golf,trabi,warnyú stb fajta autók szerintem amik erre a stílusra alkalmasak.

2015. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!