Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe lenne ez a kis "tuning"?

Kisvuk29 kérdése:

Mennyibe lenne ez a kis "tuning"?

Figyelt kérdés

Elkezdtem össze szedni hogy ha meg lesz rá a pénzalap a lepusztult munkás swiftet miként akarom fiatalos autóvá változtatni :)

Kérlek titeket hogy ne jöjjetek a fikázásával mert én szeretem ezt a kisautót és meg akarom becsülni a felnövekvő generációnak (értsd amíg lehet használom akár egyszer a gyermekem is :D)

Na tehát ő az alany (tudom nem szép de nem is a külseje miatt "szerettem bele" ingyen jött és keveset futott)

[link]

Ha csúnya is de zöld de én nem vagyok híve a metal,gyöngyház és egyéb csillogó dolgoknak

Nekem ez tetszik nagyon (a kocsi csak illusztráció :D )

[link]

Ez jobban szemlélteti:

[link]

Tehát ilyen matt festés suzukin nem a megszokott metal fény

Lehet bátor de én egyedi autót szeretnék ami nem jön minden sarkon szemben :D

Emellé 1 szett (tehát 5 mert ugye pótkerék) alufelni

Nem a legdrágább de igényes 14-es felni

És egy ilyen matrica a motorházra

[link]

[link]

Szerintetek mennyire lenne drága egy ilyen kezdő pakk?

Mert valami olyan kéne ami egyedi

Meg az autónak is kéne kis törődés mert rá járt a rúd :(

Mivel ingyen jön csak névre kell írni (meg van kis javítandó az alján jobban merek költekezésre gondolni mintha 300 lenne maga az autó

Tudom érdekesnek hat de a célnak mindenképpen megfelel szerintem

A lényeg hogy üssön és ne az jöjjön le róla hogy ez is csak egy hülyegyerek

Az igényesség és a "kevesebb néha több" elv fontosabb



2015. ápr. 23. 22:28
1 2 3
 21/24 Swentiki válasza:

Fényezés mert csak van valami ismerősöd akkor az kb 130e, ebben benne van a munkadíj a lakk és a választott szín aki azt mondja hogy ez olcsó azokat verik át tehát madarak.

Futómű: van fix az olyan 60 de van állítható maximum 100e (JOM vagy FK vagy TA tech)+a beszerelés mert van ismerősöd sztem 25e.

Lakatolás házilag: drótkorong flexre és fúrógépre+csiszolópapír+vasgitt edzővel én nem értek ehhez de házilag megcsináltam és a fényezőm közőlte hogy ez igen nem akarsz itt dolgozni?:D ez kb 11e max.

Felni: hát ez ???? mert nemtudom melyik tetszik neked de max 50e használtan 12,5e-ért szépet kapsz+ a festék amivel lefújod DEZÁJNOSAN annak darabja 2x2e MOTIP márkát ajánlom.

Hang full MAC audió 2 magas 1 mély + erősítő+kábelek 50e.

Üvegfólia 20e.

És találkozunk cinkotán :)

Végösszeg 370e. de nefeledd ez csak a kűlső és a futómű!

Motorgenerál max 220e és ott az új verda a kölöknek.

Bye

2015. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem meg az a madár aki anyagáron lefújatja a kocsiját ès 2 év múlva görbül a szája mikor esik le:D

Tudod, olcsó húsnak híg a leve!

2015. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha RAT-ot akarsz csinálni akkor felejtsd el a forgalmit és a rendszámot. Egy épkézláb épített RAT kocsi ki sem theti a lábát az útra legálisan
2015. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ezek szerint lesz egy "óccsó" festés, (értsd: rákenve a szutyokra)

Azután kap a jármű 4 használt áláméniom kereket.

Majd jön a végső tunning, a dizájnolt dugattyús matrica.

Szomorú, de úgy tűnik ebbe az irányba haladsz.... :(

2015. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!