Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Bravo-ról mit gondoltok?

Fiat Bravo-ról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy megkímélt példány jó kis verda lehet!
2010. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És még tetszik is! Van stilusa
2010. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az asszonynak jó autó lenne ,de én pl be sem férnék.

Nem néz ki rosszul olyan uniszex se nem férfias se nem nőies.Olyan elvezetném ha beférek autó. Amúgy fiat jó kocsi!

2010. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az újak iszonyú ócskák, a régiekkel meg csak az a baj hogy nehezek..



Nameg alap hogy olaszkocsi meg francia nem erre a magyar éghajlatra való és akkor az utakról már nem is beszélek...


Ezek nem bírják a vizet, mindentől zárlatosak lesznek meg rohadni kezdenek...


Lecsapódik valahol egy kis pára aztán anyi a generátornak vagy az önindítónak...


A súlya miatt meg mindenhol képes vagy vele beragadni.



Régi bravóm volt és parkolás közben felakadtam vele a járdaszigetre a járda túloldalán föld volt és már ki volt kaparva én meg nem vettem észre és a kocsi keresztbe szépen felfeküdt a járdára a kerekek meg szinte a levegőbe lógtak az egész alja meg ráfeküdt a betonra.


Kötéllel kellett lehúzni, mindez városban!!



Szép mi?



----▲

◄ ☼ ►

----▼

2010. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A másik baj meg a fogyasztása



Tipikus 8-9 literes autó, akármit is írnak a gyári adatokba...



Az egyém egy kicsit már öreg volt 10-12 litert kajált 10 évesen..


Mellesleg egyáltalán nem értéktartó kocsi egy év mulva már a felét se éri és azért az rengeteg pénz..



----▲

◄ ☼ ►

----▼

2010. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem az autót kell szídni... körül kell nézni.


Ha megkíméltet veszel, akkor jó vásár lehet.

Fiatalos autó mindenképp, családinak már nem megy el.

2010. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát nem tom,nekem nem kéne,de ez az én véleményem.

a munktársamnak volt és váltot kellett cserélni megkapta,a járgányt,és egy héten belül,,

én nem javaslom,

inkább szerintem JAPÁN gépet vegyél,nekem is az van,megbizhatoak,és sportosak

2010. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem akarsz gondot? Akkor felejtő :))
2010. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek volt. Állandóan vmi baja volt és lecserélte egy Bömösre
2010. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 omadjoe ***** válasza:

egy-két tipus hibája van a Bravonak. mint mindenmás autónak. itt pl. mállanak a kilincsek. sok példány szét van taposva. lámpák fényereje gyenge, (mareáéra szokták kicserélni a vetitő lencsésre), lökösök tul alacsonyan vannak, könnyen fennakadnak. (én 2x igy törtem össze a lököst)

nekem most 2 db FIAT MAREA WEEKENDem, és 1 PUNTOm van, elötte 5 db Uno volt. ergo csak olasz autok voltak a nevemen. De használtam Suzukikat, Trabit, Opeleket, Fordokat, mindent ami a barátikörben, rokonságban fellelhetö volt. Legjobban unokatesom '76-os Ford Tranzitja tetszett. jobban megbámulták, mintha egy Porsche 911 GT2-sel mentem volna! :D mindegyik autot kell javitani! hülyeség, hogy az olasz auto szar! max egy lepukkant példányt találsz, és azt hiszed, hogy a többi is ilyen! a kérdezönek ajánlom a [link] oldalt ott karbantartott verdákat nézhet, v. vehet!

JA még valami! a '97-es, és utáni Fiatokat galvanizálták! NEM ROHADNAK! amelyik rohad, az törve volt! és ezt az eljárást elöször a fiat kezdte el. az én autoimat rendbe tettem müszakilag, és 30e km-enként kell csak hozzájuk nyulni, akkor is csak a fogyo-kopo alkatrészeket kell cserélni. igaz, hogy az elsö javitás autonként 200e ft volt. de nem is hagyott cserben egyik sem! pedig a Mareával 6 havonta lenyomunk egyhuzora 3000 km-t, tulterhelve!

az elektromos hibát pedig mindig megoldja a WD-40-es spray.



u.i.: a bravo, brava, marea, marengo egy kutya. a B oszlopig 95%ban megegyeznek, utastérileg 100%-ig.

2010. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!