Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Saab vásárlásánál mire kell...

Saab vásárlásánál mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Kb. 500-600 ezrem lenne rá, első autó lenne. Mióta tudom, hogy a Saab létezik, nekem csak ilyen autó kell. Mivel mondják, hogy nem túl megbízható kocsi, mire kell vásárláskor odafigyelni? Ebben az árkategóriában főleg 1996-ostól 2000-es évjáratúak vannak, a 9-3 és a 900 a legszimpatikusabb, a 9-5 szerintem túl nagy, de még az is szóba jöhet. Minden tanácsot nagyon szívesen fogadok.

2015. jún. 17. 18:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nekem volt 93-as saabom. Csak egy lenyegesebb dolog van a vásárlásnál amire oda kell figyelni, mégpedig az, hogy ne vedd meg.
2015. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Totalcar ----> Népítélet ----> Saab
2015. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
arra kell odafigyelni,hogy jól meg kell nézni mit vegyél helyette!!
2015. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen, kb ilyen válaszokra számítottam.
2015. jún. 17. 20:12
 5/31 A kérdező kommentje:
egyébként minden autóból ki lehet fogni roncsot, típustól függetlenül. mivel Saab-ot szeretnék venni mindenképpen, az érdekelne, hogy hogyan kerülhetném el, hogy egy lerobbant tragacsot vegyek meg.
2015. jún. 17. 20:58
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Alapból nem lenne túl gáz a kocsi, mert Opel Vecra az alapja, de az eros motorokat pl. annyira nem tolerálja a kasztni, hogy szimplán kettéreped a tuzfal. Ezt egy utólagos segédkerettel lehet megakadályozni. A belseje torik, roppan, kopik málik és ha mégis minden okés lenne, akkor szimplán csúnya.
2015. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

"egyébként minden autóból ki lehet fogni roncsot, típustól függetlenül. mivel Saab-ot szeretnék venni mindenképpen, az érdekelne, hogy hogyan kerülhetném el, hogy egy lerobbant tragacsot vegyek meg.

"


elmondtuk már!!Nem is egy ember hívta fel rá a figyelmed,hogy úgy tudod elkerülni hogy mást veszel!DE te most vagy nem érted amit leírtunk vagy hülye vagy,esetleg mindkettő!!Nem tudom megérteni hogy miért akarsz valamit annyira betegesen,amikor mindenki elmondta róla hogy egy SZAR!!!!De tőlem vegyed ha neked ez kell.....csak majd ne itt kérdezgesd később hogy szar a saab-om mit csináljak?

2015. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye, de kedves tőled hogy ezt gondolod. Olvasgattam róla, nem mindenki írta hogy szar, ergo biztos van olyan, ami jó, és ezt szeretném kifogni és felismerni. Sok embertől hallottam, hogy a Saab jó, és ha vásárlásra kerül sor, szeretném felismerni a rossz és jó közötti különbséget.

Persze tudtam, hogy valami megkeseredett válaszoló úgyis nekem esik, mert nem állok el rögtön ennek az autónak a vásárlásától, gondoltam, hogy megkapom majd, hogy debil vagyok. Írd le hogy miért SZAR, mint a 6-os válaszoló, ne csak fikázd...

2015. jún. 17. 21:43
 9/31 anonim ***** válasza:

Hááát őőőő én sem ajánlom a SAAB-ot, problémásak, ritkák is.

Egyik munkatársam is belefogott egy olcsó 9-5-be aztán az is egy hulladék.

A népitéletekben elég jól összeszedik ( csak bírd kibogarászni az indulatok közül) a gyakran előforduló hibákat, kijelző, klímaproblémák stb..


5-6 kilóból és hanyagolnám ezt a projectet.

2015. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, valóban lehet, hogy ez az összeg még alacsony ehhez. Szerinted mennyiért lehet már jót venni?
2015. jún. 17. 21:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!