Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első Autónak mit?

Első Autónak mit?

Figyelt kérdés

650-700.000ft körül lenne rá pénzem csak a kocsira.+az átirás.


Gondoltam ezeket:

Ford Mondeo

Ford Focus

Opel Astra G

Seat Ibiza


Ezekről mi a tapasztalat vélemény ?? :D



Vagy mit ajánlotok ilyen árban ami, viszonylag nem kell rá sokat költeni, olcsok az alkatrészek, stb.


Előre is kössz.

17/f



2015. júl. 13. 12:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy 96-os, második szériás Ford Mondim van. Első autó. 1.8 benzin, emiatt szereti a hasát városban (10-11L), de országúton 6 literrel el van. Alkatrészellátás van dögivel, minden bontóban van 1-2, utángyártott alkatrészek is vannak jó áron és jó minőségben.


Voltak kezdeti nehézségek, de ez főképp az én balgaságom miatt van, nem nézettem át rendesen az autót vásárlás előtt, de egy nagyszerviz után tökéletes, már 6. éve velem van, kb. 80.000km-t tettem bele, nagyobb gond, meghibásodás nélkül. Most jön majd egy újabb szerviz, de csak azért, mert külföldi út előtt állok és azért nem árt 80.000km után átnézni a vezérlést, fékeket, stb.


Én merem ajánlani, de ha városi kocsikázásra akarsz autót, akkor valami kisebbel kezdj, ez kieszi a pénztárcádat a városban. :)


Még a G Astrához annyit: Havernak 1.2-es benzinese van, kis pörgős dög, de ez is sokat eszik a nagy kasztni miatt. 8-9 liter városban.

Alkatrész kb. egy kategória a Mondiéval, sok az olcsó utángyártott, bontott.

2015. júl. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11.el egyet értek sokat esznek az astrák

SEAT-ot kapsz annyié egész jót kicsit olcsóbb mint a 4.Golf persze évjárat függő.

Ha nem vagy igényes a felszereltségre Golf 2 dízel esetleg 3.generáció

opelből csak dízel 1,7

focus jók ismerősnek 2+1 volt már csak 2 van 1,4,1,6 1,3 eladta öregvolt de jól fogyasztott persze ezek benzinesek 1,4 benzin gáz benzinből sokat eszik gáz 10L 100on 1,6 8-9L alkatrész árak nem sokat panaszkodott eddig rá semmi extra nem volt egyikkel se

Nekem 1,6 16v SEAT Leónom van fogyasztás város 8-8,5 hosszú 6,5 taposva 1 tank 600km/53L klímázva

hátránya kicsi hátsó üléstér jó csomagtartó

alkatrész árak fékbetét 1 garn=12e oldal sárvédő 20e

típus híba: ajtóknál beázás gumik cseréje 17e márka szervízben szerintem vállalható de az 1,9 TDI ajánlom

mondeo számomra ismeretlen

2015. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
46%

Seat.


Legyen az Ibiza, Toledo, Leon, vagy Cordoba (lehet kicsit márkahű vagyok), de akkoris csak a Seat.

A családban Ibizánk van. 021A-tól 6J-ig az összes megfordult nálunk, és kizárólag pozitívumokat tudok róluk mondani. Hibáik voltak és vannak, de mint az összes többi autónak. Nem hiába, VW konszern.

2015. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!